Стосунки України та Польщі мають вибудовуватись на тому, що нас об’єднує, а не роз’єднує

0
187

Перебуваючи з робочим візитом у Варшаві віддав шану упокоєним там на православному цвинтарі воїнам Української Народної Республіки, які початку 20-х рр. минулого століття врятували Польщу від більшовицької орди.

Зокрема тут знаходить могила керівника генерального штабу УНР, генерал-хорунжого Марка Даниловича Безручка, який командував українськими підрозділами, що здійснили «Диво на Віслі», тим самим врятувавши Польщу від більшовиків. Якби не українці, то навряд чи Польща існувала зараз у своєму нинішньому вигляді.

https://www.facebook.com/mosijcuk.igor/videos/293041557959116/

Це поховання вояків УНР є чи не єдиним місцем спільної україно-польської історії, яке не роз’єднує, а об’єднує наші нації, а тому дуже важливо пропагувати подвиг цих воїнів. Ми мусимо відкинути те, що робить нас ворогами. Трагічні сторінки україно-польської історії мають бути залишені історії, а сьогоденні і майбутні стосунки мають вибудовуватись на тому, що об’єднує українців і поляків, а не роз’єднує нас.

Поховані у Варшаві воїни УНР є Героями для Польщі. На їх честь називають вулиці, площі. Як зараз українці на сході боронять Європу від російської агресії, так і тоді вони боронили її від червоної орди. І кожен українець, який відвідує Варшаву, повинен приїхати на православний цвинтар і низько вклонитись пам’яті тих, хто втративши свою державу, врятував Європу від більшовицької чуми

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here