«Слуга народу» вибере сьогодні кандидата на мера Києва. Чому Ірина Верещук – фаворит

0
455

Сьогодні ввечері «Слуга народу» проведе праймеріз з відбору кандидата для участі у виборах мера Києва. Претендентів п’ять – Олександр Дубінський, Микола Тищенко, Олександр Качура, Ірина Верещук і Дмитро Гурін. Всі – народні депутати від «СН». Позапартійного «джокера» не знайшлося. Обиратимуть зі своїх, хто заявляв про наміри взяти участь у праймеріз.

Ставлю на те, що оберуть Ірину Верещук.

По-перше, Верещук має непогану впізнаваність, оскільки доволі частий гість на телеефірах.

По-друге, у неї низький антирейтинг, на відміну від Дубінського і, особливо, Тищенка. Відсутність високого антирейтингу у кандидата дозволить «Слузі народу» не втратити підтримку частини виборців серед киян.

По-третє, Верещук була мером невеликого міста Рава-Руська, а значить має досвід адміністративного управління. Наявність такого досвіду вона зможе використовувати як «фішку» у ході виборчої кампанії.

По-четверте, вона жінка. Якщо Верещук буде єдиною жінкою серед кандидатів у мери Києва, це автоматично додасть їй виборців.

У Верещук є суттєвий «мінус» – низький рейтинг. Але у жодного з потенційних кандидатів від «СН» немає високого рейтингу.

Фактично основним завданням Ірини Верещук буде не перемога на виборах, а не розтратити рейтинг «Слуги народу», який вже є у Києві, і завести в Київраду як можна більше депутатів.

При цьому не виключено, що Дубінський і Тищенко спробують свої сили на виборах як самовисуванці.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here