Разумков поставив на місце Єрмака. Чекаємо на відповідь ОП

0
656

Представники різних гілок влади і далі можуть розказувати, що всередині команди Зеленського немає ніяких конфліктів. Тільки правда трохи інша. Ось вам наглядний приклад.

Сьогодні керівник апарату ВРУ В’ячеслав Штучний написав заяву про звільнення. Раніше ЗМІ писали, що між Штучним і Разумковим виник конфлікт після того, як спікеру стало відомо, що керівник апарату парламенту «сидить на зарплаті в ОП». За версією преси, в офісі Зеленського не задоволені самостійністю і популярністю Разумкова, тому Єрмак «купив» Штучного, аби той «приглядав» за спікером. ЗМІ навіть припускали, що «зливи» від Штучного були потрібні ОП як компромат для зміщення Разумкова з голови Ради.

На офіційному рівні вся інформація, звичайно, заперечувалася. І ось кульмінація – Штучний звільнений. А значить розмови про конфлікт між ОП і Разумковим – таки не вигадки. До того ж, Штучний пішов у відставку попри те, що Зеленський начебто забороняв Разумкову звільняти його.

Впевнений, у Разумкова придумають якесь логічне пояснення звільненню Штучного і не розкажуть, як воно все насправді. Тільки конфлікт від цього не зникне.

Сьогодні Разумков поставив на місце Єрмака. Аж цікаво, якою буде відповідь офісу Зеленського.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here