Скільки коштує доброта Яценюка?

0
109

Минулого тижня Прем’єр Яценюк зізнався, що його уряд вже витратив понад 1 млрд. доларів на постачання газу та електроенергії на тимчасово окуповані території Донбасу.

І сам же визнав, що рахунки за поставлені енергоресурси ніхто не оплачує.

Сьогодні наші військові, пенсіонери, лікарі, вчителі, підприємці, селяни і робітники не отримують частини доходів, бо оплачують “доброту” Яценюка. Як уряд може довести, що саме на таку суму він здійснив постачання? І що газ та електроенергія дійшли до адресата – українських громадян, а не “сєпарів”, терористів, бурятів та інших “відпускників”? Бо в інакшому разі це – фінансування війни проти України. Чим довести, що саме 1 мільярд витрачено на опалення будинків українців Донбасу? Звітами Гіркіна, Захарченка, Плотніцького чи “Мотороли”?

Народні депутати-свободівці скерували звернення до Прем’єр-Міністра Арсенія Яценюка з вимогою надати інформацію щодо обсягів поставок природного газу та електроенергії на тимчасово окуповану територію, інформацію щодо стану розрахунків за поставлені енергоносії, щодо компаній-постачальників та компаній-одержувачів з копіями договорів, а також копії актів звіряння обсягів поставок енергоносіїв між зазначеними суб’єктами господарювання.

Сподіваємося, речникам партії Яценюка у цих законних вимогах “рука Москви” знову не примариться. Ми чекаємо від Прем’єра вичерпних відповідей на ці запитання, які розставлять всі крапки над “і” в проблемі безвідплатного постачання газу та електроенергії на суму понад 1 млрд. доларів на окуповані території.

Олег Тягнибок