Сергій Мазур: Не будь-якою ціною можна звільняти наших полонених

0
149

Був Цемах – ок. Були кадрові росіяни – ок. Були терористи – ок. Були пропагандисти “русской весны” – да теж ок.

Все заради наших.

Погоджувались на це з величезним скреготом зубів і прикрістю, що убивці сотень українців і творці цієї злощасної війни виходять на волю. Уявіть які були відчуття у родичів убитих. Все це робилось заради родичів живих.

Але є справа Майдану по чорній роті. Більша половина списку Небесної сотні – їх “робота”. На лаві підсудних п’ятеро. Інші – уже в РФ. Втекли, коли це можна було зробити. Ці не встигли. П’ять років тривала справа. Тупо кожного вівторка і четверга були засідання. Цей процес я характеризую одним словом “сотні”. Сотні засідань, сотні свідків ,сотні епізодів, сотні відео, сотні потерпілих і т.п. Думаю навіть самі учасники процесу вже втралили відлік.

До вироку конкретно у цій справі лишилось півроку-рік. Це та крапка, яка поставить штамп ВИННІ. По закону. Це не просто слова. Це справедливість. Це, бл..ть, сторінка в історії для наших нащадків. Щоб ніхто ніколи не сказав “нє всьо так адназначна”. Без законного вироку і штампу уся наша правда скоро втратить сенс. Так було, є і буде.

Зараз у нас хочуть забрати не убивць-беркутівців. У нас хочуть стерти сторінку нашої історії. А там гляди і у підручниках почнуть писати, що майданівці самі стріляли майданівців.

Без цих п’ятьох вироку не буде. Це буде убита справа з купою “але”. Це плювок всім-всім, хто увесь цей час за неї не просто боровся, а виборював. Я вже не кажу як це катастрофічно вплине на інші справи по Майдану.

Якщо ви цього не розумієте, мені вас щиро шкода.

Тим часом в Апеляційному суді вже готуються до звільнення залишків “чорної роти”. Уже є всі матеріали справи. Засідання завтра 27 грудня о 12:00 в апеляційному суді, Солом’янська площа. Нехай остання крапля надії на справедливість помре прямо там. А може наша присутність і справді щось змінить. Не знаю. Всеодно буду. Не хочу, щоб вся х..ня з рострілами колись знову повторилась і щоб у центрі столиці безкарні мєнти стріляли з думкою, що їх у разі чого всеодно випустять.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here