Вітаю українців з тим, що ми усі разом допустили злиття справ Майдану. Епоха Безкарності у самому розквіті

0
133

А тепер на свіжу голову, спробую розписати.

Перше.
Повернення наших людей додому з російських катівень – це завжди свято. Вітаю родини та друзів і сам дуже радію.

Четверо розвідників: Глондар та Коріньков з 3 та Іванчук-Деев з 8 полків спецназу, танкіст Пантюшенко та інші, кого роками чекали родини та брати по зброї.

Так, там є зовсім «ліві пасажири». Але таких пасажирів рускіє нам пхали при кожному обміні, це їх стандартна тактика.

При цьому у списку серед цивільних є й агенти СБУ\ГУР – люди які збирали інформацію чи виконували якісь завдання наших спецслужб, і це дуже добре, що їх витягнули. А є просто проукраїнські люди, котрі потрапили на підвал до терористів.

Проте це не «всіх-на всіх» та навіть не “всіх встановлених – на всіх встановлених”, як нас переконували раніше.

У полоні в росії та на тимчасово окупованих територіях залишаються сотні українських громадян, десятки військових та агентів українських спецслужб. Це гачок на якому нас тримає держава-терорист.
А ми, судячи з наявної інформації, віддали майже усіх цінних. Сподіваюсь, що назбираємо, але от є сумніви враховуючи зміну вектору.

І ще, перестаньте будь-ласка порівнювати наші реалії з ізраїльськими, а саме з обміном тисяч палестинських бойовиків на Шаліта Гілада, для початку прочитайте хоча-б вікіпедію і спробуйте провести паралелі.
Думаю проведете дуже не багато.

Також хотів би наголосити, що немає жодного конфлікту між тими хто «за обмін» і тими хто «проти обміну на таких умовах», власне «такі умови» – це штучно вбитий клин з метою розділити і так розділене проукраїнське середовище. І на “такі умови” наша влада таки пішла, повністю проваливши комунікацію з частиною суспільства.

Показово, що багато з тих хто учора був у суді чи під СІЗО – постійно відвідували чи навіть організовували акції по полоненим раніше.

А тепер переходимо до другого, найважливішого…

Вітаю українців з тим, що ми усі разом допустили злиття справ Майдану. Це якщо коротко.
І допустили той факт, що у нас не діє Закон.
Ми про “не діє” і раніше знали, але вчора відбулось мабуть найцинічніше привселюдне його ґвалтування. Закону.
Причому гвалтування судом та прокурорами за дзвінком якогось персонажа з Офісу Президента.

Чому ми були проти того щоб відпускали беркутів?

Бо по ним немає вироку суду, а це, нагадаю, підозрювані у масовому вбивстві понад 40 громадян України. Фактично останні з фігурантів майданівських справ, які знаходились під вартою.
Десятки інших, наші суди за повного сприяння відомства авакова – відпустили ще раніше і більша частина з них зараз працює в ОМОНі в москві та Криму.

Учора влада поставила остаточну крапку у перспективі розслідування цих справ та притягнення до відповідальності хоча-б когось.

Обурив власне спосіб в яких їх «відпустили», поклавши великий-зелений на закони та позицію потерпілої сторони.

Був би вирок суду по ним – питань не було б зовсім. У мене, так точно.

Проте це і моя вина. На суди по беркутам і по десяткам і сотням епізодів Майдану ходила купка людей. Іноді ніхто не ходив. Усе це на собі витягувала невелика кількість юристів та активістів, за шість років багатьом Майданівські справи стали зовсім далекими та нецікавими.

Що далі?

Все погано?
Так все погано.
Епоха Безкарності у самому розквіті.

Але є й хороше. Це Люди.
Їх небагато, вони дуже різні, вони виснажені і деморалізовані.
Але здатні на вчинок і вони не бояться.
І от такі кризові ситуації чітко показують на кого можна розраховувати, а на кого ні.
І тих, на кого можна розраховувати – сотні і тисячі. Це дуже радує.

Дякую усім хто учора долучився, ви круті!

p.s. І по вчорашньому блокуванню СІЗО. Так, за нашими інсайдами станом на тепер, беркутів ВИВЕЛИ, а не вивезли з СІЗО, оперативні співробітники в цивільному через один з багатьох виходів дворами та уже за межами території посадили в цивільний мікроавтобус, сталось це в проміжок між 11:30 та 2 ночі.

Блокуючи під’їзди невеликою кількістю людей, спонтанно і без попередньої детальної організації та планування – ми просто не могли забезпечити патрулювання усього периметру величезного СІЗО, яке в багатьох місцях «зрослося» з житловою забудовою, відомчими гуртожитками, автобазою та госпіталем МВС і де є багато «сквозних» проходів та підземних виходів.
Відомому “запускатєлю дронів” з Т – палкий привіт)

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here