Розвідники виявили розмінований шлях до позицій сепаратистів біля шахти Бутівка

Свіжі новини з фронту.

«Зелений коридор» з шахти Бутівка до позицій сепаратистів – виявили українські бійці. Розвідники розповідають – після чергової перевірки місцевості виявили, що всі мінно-вибухові пристрої там або відсутні, або знешкоджені. Крім того була помічена розвід група противника, поруч із позицією. Одного з учасників групи вдалося знешкодити. Після огляду його тіла виявилося, терорист йшов так би мовити на легку і судячи з екіпірування висунувся саме для розмінування території, а не ведення бою. За словами бійців таким чином противник розчищає собі шлях до можливого наступу, робить безпечні коридори для проходу техніки та живої сили.

Обстріли тривають і вдень, і вночі. Не дивлячись на певне затишшя останніх кількох днів, на Донбасі лишаються вже традиційні місця, які сепаратисти обстрілюють ледь не щодня. Зокрема Бутовка, Зеніт, Піски. По шахті Бутівській вогонь ведеться переважно стрілецькою зброєю. За останні тижні багато поранених – каже офіцер підрозділу, що тримає тут оборону (93 бригади ЗСУ). Зокрема в четвер бойовики відкрили вогонь по населеному пункту Піски із автоматів, кулеметів та СПГ. Окрім того в районі крайніх позицій бойовиків на околиці Донецька було помічено пересування техніки. Отримавши дозвіл, бійці відкрили вогонь у відповідь зі стрілецької зброї. Що миттєво заспокоїло терористів.

Це новини Вам свіженькі з фронту, а ми в тилу не втомлюємось працювати, щоб у них було менше втрат та поранень.

Хлопці які тримають ту частину фронту, дуже скромні,вони не просять у нас 10 тепловізорів , розуміють що зараз важко збирати кошти, що власне мене завжди дивує, вони, які в холод і вдень, і вночі виконують свій обов’язок перед народом України, втрачають побратимів, рятують поранених, та ще й розуміють нас, які в тилу. Тому я хочу, щоб ми теж були такі невтомні, як вони, і зробили їм подарунок на Новий Рік, відвезли їм під ялинку 2 тепловізори, вартістю 5800$.

Для них це буде найкращий подарунок.

Працюємо?

Ірина Пустовойт

Проект «Повернись живим»

 


Загрузка...