Росія здогадується про занепадницький настрій Путіна

0
120

Доброго ранку, чарівні укропочки і злобні укропи!

Надворі четвер, перед нами купа вихідних і дід сподівається, що ви проведете їх зміцнюючи здоров’я, всячеськи балуючи близьких і рідних та укріплюючи своє родинне щастя.

Ефективно працюють ті, хто вміє вчасно відпочивати, тому робим перерву, заварюєм кохве і читаєм дєдушку.

Надя Савченко в лікарні, дід вчора по старчеській наївності припустив, що там їй буде по любому краще, ніж в тюрмі. Но адвокат Ілья Новіков, який неотступно слідує за підзахисною, зустрічаючись із нею по 3-5 разів на тиждень, сообщає, шо умови в тій столичній лікарні навіть гірші, ніж в СІЗО. Не тому, що тюрми в Росіі такі комфортні, а тому, шо страна, яка 15 год купалася в нетрудових доходах, не догадалася хоть якось покращити медицину для своїх граждан. Хуйло пнувся в G8, щитає себе пупом землі, а пацієнти даже московських клінік лежать на просякнутих сечею матрасах. Для Наді там організували окремий спецблок, вікна в масивних ґратах, вокруг неусипна наружна охрана. Надя проходить по категорії “склонная к побегу”, тому її охраняють особо тщатєльно.

Оказується, Надя вела всі ці дні підпільне голодування і приховувала його від ЗМІ, щоб ніхто на цій темі не спекулював. Адресат їі протесту один – Хуйло, якому й так регулярно докладують, про поведєніє заручниці. Надя нєрвішки Хуйлу не щадить і, по меткому вираженію Новікова, своїм упорством “ганяє медведя по тайзі”. Бо коли вона голодує, то околокремльовська шушера сразу начинає бігать, суєтиться, що явно свідчить про признаки нервозності в Хуйла.

Сьогодні Хуйлу в очередний раз напомнять, шо Запад вніматєльно стежить за ситуацією з Савченко – соответсвующу заяву має ухвалити Європарламент. Це не Парламентська Асамблея Ради Європи, а парламент ЄС. Який виразить обще мнєніє народних ізбранніков краін Євросоюзу.

В тюрмі Надя начала писати книжку про свій життєвий шлях і про пригоди, і дід це всячеськи приветствує. Прошу адвокатів передать Наді, щоб не лінувалася і писала – читачі вже з нетерпінням ждуть.

Да! В Наді 11 травня день народження, вітання їй краще посилати не в лікарню, а на адресу ізолятора: ФКУ СИЗ0-1 ФСИН России, 107076 г. Москва ул. Матросская тишина д.18.

Самого Хуйла вчора тоже відвідала група міжнародних дохторів “the Elders”. Це так звана “Група Старійшин”, яка складається з наіболєє авторитетних мірових лідєров в отставці. Зараз її возглавляє колишній Генсєк ООН Кофі Аннан. Задача тих міжнародних дідів – спокойно разговарювать із наіболєє звихнувшимися діктаторами, намагаючись внести в їхні перепугані душі мир і успокоєніє, утримуючи від безразсудних поступків. Сеанс дідотерапії состоявся, но про йго хід деталей нам не сообщають. Основаній щитать, шо Хуйло образумиться, нема, його болєзнь слішком запущена. Но іногда спокойне слово способне хоч тимчасово вгамувать даже самого безнадьожного нєврастєніка.

Учора ж Хуйло провело совіщаніє з члєнами. Члєни вніматєльно слухали Хуйла, шото записували і умно кивали головами. Це називається – встреча Хуйла с правітєльством. По ітогам успешного пожара в Хакасії та Забайкаллі рішено провести ще совещанія. Потом перейшли до вопроса освоєнія космічеського пространства. Члєн Рогозін доложив, шо “она улєтєла” і стидліво потупівшись в стол показав пальцем в потолок. Маючи на увазі потєряну ракету. Но пообіщав предпринять решітєльні шаги по ісправлєнію ситуації. Тобто, провести разні совещанія і создать рабочі групи і т.д. Хуйло грусно дивився на Рогозіна і силився понять – Рогозін так тонко іздівається над ним ілі… Дід склоняється к мислі, шо “ілі”. Рогозін ізвесний ворюга і ще большой вопрос чи вообще була ракета. Хуйлу ж її так і не показали, хотя дєньгі він виділяв. Нєсмотря на трудну фінансову сітуацію і волатільность нєфті. А тепер шукай її, оту ракету, в міровом косміческом пространстве. І дєнюжкі – тю-тю. Судя по масляністой улибке Рогозіна і по тому, шо він заметно прибавив у весє, виділені на ракету гроші зря не пропали. Алєксашка Меншиков з того світу дивиться на мздоімца Рогозіна з нескриваємою завістю – в його часи списувати стирені єфімки на космос не догадувалися. Хуйлу остається лише грусно вздихать і ночами тихо плакать у подушку – кругом ворьё.

В Росії похоже начинають понімать, в якому сложному душевному состоянії находиться царь-батюшка, і стараються окутать його заботою і вніманієм. При цьому вдаються до запрещонних методів – з ізліяніями любві і обожанія виступила даже Маша Распутіна. Ота, шо “колосітся роза чайная” і “уууйєєєє”. І от тут дід не поняв: це такий подхалімаж беззастєнчивий, чи толстєнний троллінг Хуйла, направлений на попраніє його честі і мужського достоїнства? Бо подобного маразма не було ні при Сталіні, ні при позднєм Брежнєві. Культ був, но такого откровенного маразма не було.

Но прикол даже не в бездарной песєнке, яку ісполнила Распутіна. А в реакції залу. Зрітєлі поминутно переглядувалися, шоб бува не ошибиться з реакцією на песню – сразу нада вставать, як при гімні, чи можна ще посидіть. Які ж вони всі там зашугані й убогі…

Бацька Лукашенко вчора блєстяще доказав, шо “язык мой – враг мой”. Вроді всьо в нього складується харашо – і з Западом уже дружить, і Хуйла в повіновенії держить і тут на тобі…. Ляпнув вчора яку-то єресь, про то, шо нада взять під контроль усіх євреїв і нормалізувати їх. Ну, єсть у бацьки ум? І як йому тепер через три тижні в Ригу їхать і з респектабельними європейськими лідєрами ручкаться? Та від нього там шарахатимуться, як від прокажонного. От дубіна. Йому-то шо євреї поганого зробили? А мова ж ішла про Юрія Зісера, відомого білоруського інтернет-провайдера. Уродженця Львова между прочем. Нє, демократія і сменяємость презідєнтов крайнє нужна штука. А то засидівшись на троні, даже самі хитрі презідєнти явно тєряють чуство реальності.

Недавно той же бацька запустив мульку про доцільність участі в нормандському форматі і США. Тема була сразу подхвачена, почала жуватися і многі висказувалися по поводу, шо сіє могло значити. Дід так собі думає, шо це не імпровізація, нормандський формат в свойо врем’я був запущен Западом як наіболєє комфортний для Хуйла, шоб з тим нєврастєніком говорили спокойно і рассудітєльно, не провоціруючи його на якуто очередну херню. Бо раньше, в случаї затруднєній і для дополнітєльного стімуліруванія Хуйла нормандський формат мінявся, на поле виходив свіжий ігрок Кемерон, заметно обостряя ігру у ворот протівніка. Коли ж Хуйло начинав панічеськи метаться в штрафной, грозя отстрелюваться до послєднєго, Кемерон оп’ять уходив на скамейку запасних под аплодісменти трибун. Зараз же на кромке поля нєспешно розминається Барак Хусейнович. І судячи з коментаріїв Нуланд, США вижидають наіболєє благоприятний момент для виходу на поле Обами.

Хуйло же странним образом і совершенно безосноватєльно щитає, шо посилення команди Запада Обамою упрощає його задачу і зробить його жізнь легше і приятнєє. Бо думає, шо зуміє утрясти всі вопроси лічно з Обамою, а єслі получиться, то і договориться про установку в Європі нових распреділітєльніх ліній. І таким образом, застолбить за собою свою тайгу. Ну, дебіл, в общем. Дід всьо же уверен, шо в Обами совершенно інша установка на ігру.

Многих інтєресує вопрос, шо то було вчора на базі Правого сектору. Дід повторить те, шо писав учора в коментаріях – не знаю. Лічно не присутствував, журналістам не вірю. Но от єслі би дід був хунтою і перед ним стояла задача виполнєнія пункта мінських договорьонностєй про розпуск незаконних вооружонних форміруваній, то дід би по предварітєльній договорьонності з ПС організував зреліщну театральну постановку, в якій всі актьори іграли б дуже натурально, шоб ні в кого – особенно в Хуйла – не шевельнулися сомнєнія в реальності картінки. В пресі був би шум і гам, через сцену туда-сюда бодро б шагали актьори з прапорами, а з-за лаштунків лунала б стрілянина. А потом би спокойно улибаясь спитав мнєнія у єдінственного зрітєля, для якого й була та постановка. І хай би воно шото в’якнуло. Под нос Хуйлу тут же тицьнув би рецензії на виставу западних театральних критиків і пухлу розпечатку істеричних постів з українського фейсбуку. Гібридна війна, значить і роззброєння гібридне, Хуйлуша. За шо, как говорітся, боролся. Но дід не хунта, тому дійсно не знаю, шо то вчора було.

Зберігаєм бадьорий бойовий дух, держим кулаки за Надю і всіх полонених, продовжуєм допомагати Армії, активно займаємся спортом та читаєм repka.club.

І слєдім, шоб віздє порядок був! А не то, шо січас

P.S. В преддверії вихідних дід заздалегідь ізвіняясь мусить попередити про нєкотору нерегулярность виходу обзоров в наступні дні. В діда на вихідні планів громадьё, просто можу не встигати постити ранкові обзори. А крім того дід клятвенно пообіщав видавництву здати нарешті готовий рукопис першого тому “Історії Украіни від діда Свирида”, треба нарешті виконати обіцянку. Вроді нічого получається – дід на днях показав коє-кому із друзів окремі глави Історії і друзі іскреннє ржали і хвалили діда. Правда, були трохи випивші. Не знаю, як воно читатиметься на трезву голову, но надіюся на краще. Вона написана, щоправда, не суржиком, легкий суржик є лише в діалогах історичних персонажів. Бо оті персонажі там між собою жваво общаються. І матюків нема. В общем, можна від дітей не ховати.

Упреждая возможні вопроси щодо термінів виходу першого тому, боюсь зглазить, но ми з видавництвом і художником строго рухаємося по плану і поставили собі мету зробити книжку не тяп-ляп, а максимально якісно. Тому вихід першого тому надіємося приурочити до Дня Незалежності. Тобто – кінець серпня, з тим, щоб у вересні ледачі студенти, яким нудно читати офіційні підручники, могли почитати всьо то же самоє в ізложенії діда Свирида.

Другий том, який предположітєльно охопить період з 1241 року до хмельниччини дід планує написати за літо і таким чином до кінця року світ побачить і другий том. Сподіваємось, світ на нас за ці книги не сильно сердитиметься. Ну а якщо сердитиметься, значить дід вдарив у штангу і ще одною нецікавою книгою стало більше. Але дід дуже старається, щоб читачі були довольні. І щоб професійні історики не сильно на діда гримали, тому писанина писаниною, а фактаж перевіряється дуже ретельно.

Свирид Опанасович