Росія швидко втрачає вплив на нафтовий ринок

0
63

Доброго ранку, друзі!

Надворі в нас уже середа, життя продовжується, нєумолімо надвигаються вихідні. Під час яких, дідусь певен, ви знайдете час для фізкультури й спорту. Залучаємо до спорту й наших діток, щоб сини росли сильними, а донечки вродливими.

Ну а тепер вправними рухами заварюєм традиційні ранкові каву, чай, щи щось інше смачне і бодряще. Та зручненько вмощуємося, стараючись не облить клавіатуру і службові папери. Ітак.

В ділі Наді Савченко продовжується ожидаєма тягомотіна, яку Кремль безуспішно питається преподнести міровому сообществу в качестве образцового судєбного процеса. Ідуть конвейєрні допроси яких-то екзотичних лжесвідєтєлєй, над якими адвокати знущаються вже безо всякого стида і совісті. У Кремлі по-відімому задаїли на адвокатов злобу, бо по нєкоторим даним внесли оту бойову троїцу до расстрельних списків і скоро має начатися кампанія по їхній діскредитації. Дід всячеськи приветствує кампанію по діскредітації адвокатов, бо знаючи як криворуко це в Москві обично робиться, всємірна слава, авторитет і безбедне существованія адвокатам гарантовані. Ставку по всєй відімості Кремль робитиме на то, шо іменно адвокати винуваті, шо Наді впаяють 25 год тюрми. Бо вони політізірували процес. А якби не політізірували, то Надя би отдєлалася обичною двадцаточкою. Як Олег Сенцов, адвокати якого вели себе не в пример чемніше.

Дід заохочує адвокатов Наді – ніфіга не бійтеся, хлопці. Дєйствуйтє, як дєйствували – ви на правильном путі. Хитрий фінт по переведенню стрелок на сіпаратістов, які самі вбили журналістов ВГТРК “дружественним огньом батарей” дід оцінив, і не лише дід схвально хитає головою. На війні сплош і рядом бардак і нєразберіха, часто стріляють по своїм, а на “журналістах” ВГТРК системи распознаванія “свой – чужой” тоже не було. То чим ті “журналісти” кращі від пасажирів малазійського боїнга, життя яких відібрало Хуйло руками своїх “воєнспецов”.

Сьогодні в Росії великий празднік, народонасєлєніє радується виходному дню, но 99,99% народонасєлєнія не в состоянії члєнораздєльно об’яснить, шо ж іменно вони празнують. Шо весьма символічно та яскраво характеризує обще состояніє умов в Росії доби развитого путінізма-кретинізма.

Сьогодні в Москві по случаю празніка собираються заложить пам’ятник Великому князю Київському Володимиру, по етому поводу шаманські компланія там устроїть верховний шаман московський і всєя русі Гундявий. А з пронікновенной і ісполнєнной разних вкусних глупостєй речью виступить міністр Говняшка (в дєвічестве Медінський). Дєдушка всячеськи пріветствує цю ініціатіву, бо вона з усіх боків прекрасна. Предположить, шо над Москвою возвишатиметься грізний київський князь і з іронічним прищуром поглядатиме на притихший Кремль, не міг би даже самий ярий український націоналіст із самою бурною фантазією. Кроме того, сооружаємий пам’ятник Владіміру одразу стає оліцетворенієм Хуйла, которе красіво і мощно буде свергнуте з постамента, як лише оте Хуйло отбросить копита. Тому з постройкой пам’ятника нада спішить, шоб коли його сбрасуватимуть, Лайф-Гнусь могло сдєлать пряме включеніє.

Наблюдая за возведєнієм пам’ятника Владіміру в Москві, прочі города Росії решітєльно подхватили естафету, но приз дідових симпатій уходить в далеку Самару. Де сьогодні відкриють пам’ятник Дяді Стьопі. Росія така Росія… впісятись можна.

Тим часом Контактна група в Мінську натхненно веде гібридні переговори, які то останавлюються, то намічається прогрес, то перемовини заходять в глухий кут. Создається впечатлєніє, шо їм там просто нравиться сидіти в Мінську, поїдаючи всякі білоруські вкусності за рахунок гостєпріімного Лукашенка. Шо нічуть не удівітєльно, єслі ми згадаємо состав високих договарівающихся сторон.

Уважні спостерігачі, коли ще побачили у списку переговорників від хунти ім’я прекрасного у всіх відношеннях Романа Безсмертного, одразу все зрозуміли. Стало гранично ясно, шо цель хунти – не договориться. Цель хунти – обеспечить остальним учасникам мінських переговоров воспалєніє мозгов под воздєйствієм ісключітєльного по своїй мощі таланта Безсмертного так все заплутати, що чорт ногу зламає. Куди там вже Хуйлу розібратися в хитросплєтєніях коварних інтриг Безсмертного, єслі той і сам вряд лі понімає, які інтриги плете. Но йому і понімать нічого не нада, його задача помогти Кучмі довести Мудачука до ісступлєнія і повного нєрвного істощенія. І ця задача кажеться успішно виконується. А коли паче чаянія намічається якийсь прорив, хунта смикає за геніталії сіпаратістов, ті начинають отчаянно стрілять і переговори оп’ять гальмуються. Всі довольні і лише Лукашенко грусно розводить руками та подписує очередні накладні для обеспеченія прожорлівих члєнов Контактной групи смачними драниками.

Одновременно Лукашенко явно готовиться совершить большоє западноє турне, хотя все сохраняється в глубочайшій тайні. Но скоро ми про все дізнаємося, часікі тікають, санкціонні канікули скоро завершаться і Лукашенці треба дуже поспішать. Не воспользуваться таким шансом Лукашенко не зможе, бо він же не дурак. От прикольно буде потом подивитися на обіжену пику ревнівого Хуйла, коли Лука широко улибаясь знакомитиме свого синулю Миколку з дочками Обами. Симпатичні дівчатка і якраз на виданні.

В Хуйла же пошла якато чорна полоса, всі новості на його сайті якіто не очінь. Телефонні переговори з іностранними лідерами всі сплош містять слова про “обеспокоєнность”, “встривоженность” і “соболєзнованія”. Про якісь поздравлєнія мова давно вже не йде, привична бравада і бахвальство кудись іщезли. Та і внутрішні діла тоже якось ні шатко, ні валко. Хуйло учора провів очередне совещаніє з економічним блоком правітєльства, Діма Піськов запостив на його сайті соответствующий пост, но той пост можна й не читать. Достаточно подивиться на грустні і усталі вираженія ліц Улюкаєва, Набіулліної і прочих, шоб зрозуміть – їм усім там не до сміху. То лі єщо будєт, пророчить дід і привично одкриває сайт цін на нафту. Тек-с… За час відсутності діда нафтоаферісти рішили трохи подзаработать і ціна совершила “отскок”. Но таінственно мерцающий дідовий лом таки має нєкоторе вліяніє на мірові ринки нафти, тому зранку ми наблюдаєм чемне повернення вартості в ціновий діапазон нижче позначки 50. Глядіть мені, бісові діти.

Хунта меж тєм окончатєльно розслабилася і вдалася до привичних злобних ігрищ, де ні правил, ні логіки, ні елементарного здравого смисла. Ігрища вокруг Корбана, якась театральна стрілянина в кабінеті Шокіна – все це не має жодного серйозного сенсу і лише додає небайдужим громадянам поводів злобно глуміться над хунтою. Ну і дід має можливість в черговий раз зауважити, що люди, які мнять себе елітою супільства, насправді обичні прищаві подростки. Злобні і дурні. Які обізатєльно дограються, а потом дивуватимуться, чого так проізошло, шо їх викинули на смітник Історії. Та привично, услід за своїми історичними попередниками, обвінятимуть Народ, який оказався недостойним їхнього генія.

З другого боку, якби наша еліта була розумна, мудра і прекрасна, то і ми відчували би себе якось некомфортно. Ще й комплекс меншовартості би схлопотали, якби хунта состояла все сплош із стратегічно мислячих державних мужів. А так маємо змогу злобно знущатися над властью і відчувати себе на їхньому тлі інтелектуалами та стратегами. А українцю для нормального самочуствія всігда треба мати під рукою дурнувату владу, яку можна натхненно лаяти і винуватити за погану жізнь. Із цією функцією – бути мішенню для злобних глузувань народу – хунта справляється блєстяще.

Зберігаєм бадьорий бойовий дух, держим кулаки за Надю та всіх полонених, продовжуєм допомагати Армії, активно займаємся спортом і читаєм repka.club.

І слєдім, шоб віздє порядок був! А не то, шо січас

Свирид Опанасович

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here