Росія намагається нав'язати Україні примирення з колаборантами

0
94

Мені здається, я зрозуміла, в чому сенс бастрикінської маячні про “Яценюка-унсовця”, який особисто воював у Чечні під командуванням славної пам’яті Сашка Білого і катував нещасних російських солдатів, а після цього не пропустив жодного з’їзду УНА-УНСО.
Цей жирний, прекрасний – як виявилося, не фейк миттєво затьмарив собою усіх розіп’ятих снігурів у трусиках і гітлерів на українських купюрах. Користувачі соцмереж натхненно прославляють Арсенія Петровича дотепними фотожабами.

Думаю, причина – не в осінньому загостренні шизофренії, як вважає більшість коментаторів. А ось у чому.

Путін, додавлений західними санкціями і українським упертим спротивом (бліцкріг провалився, економіка РФ валиться), вирішив замиритися з Порошенком (у протилежному випадку “УПА-УНСОвцем” виявився би президент, а не прем’єр). І має якось пояснити таке рішення – звичайно, не світовій спільноті, а власному електорату і власній опорі – ватоголовим “кримнашам”, які почнуть верещати, що він зрадив “русскій Донбасс”, віддав його на поталу “бєндєровцам”.

Логіка пояснення проста: якщо зараз не замиритися з Порошенком, переможе “партія війни Яценюка”. Бо Порошенко зробив ставку на примирення, і якщо не досягне його у розумні строки, буде тим чи іншим способом від влади усунутий. І прийде Яценюк, який значно гірший за Порошенка, бо на його руках кров розіп’ятих снігурів (ой, не та методичка) – перепрошую, російських солдатів. Він спалюватиме живцем усіх, хто казатиме на нього “кролік”, а не “кролик”.

У цю схему чудово вписується нещодавній переворот у так званій ДНР і наїзди Порошенка-Авакова на українських націоналістів.

Хочуть, падлюки, нав’язати нам примирення з колаборантами і Гіві з Моторолою у Верховній Раді. Тоді як є оптимальніший варіант – дотиснути Путіна до стадії відновлення Україною контролю над кордоном, заблокувати надходження з-за поребрику свіжих гармат і гарматного м’яса, після чого зайти на танках і за два місяці з гнійником покінчити. Після цього, як сказав невідомий мені класик, бандитам тюрми, ідіотам амністія. Тобто, безробітних обдурених шахтарів, які наслухались кісельовщини і похапали зброю, а правду їм дізнатися було ніде, бо українські пропагандисти ними зроду не займалися – оцих амністувати. А Гіві з Моторолами хай сидять, якщо їм дуже пощастить, і зовсім не у парламенті.

Олена Білозерська

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here