Рік карантину змінив життя понад половини українців

0
129

Понад половина українців (52,9%) сказали, що протягом року від початку карантинних заходів їх життя змінилось. А неадекватними карантинні заходи, які було запроваджено, назвали майже половина (49,6%) респондентів. Такі результати соціологічного дослідження «Всеукраїнський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у лютому 2021 року.

Оцінюючи зміни у житті протягом року з початку карантину, 15,2% респондентів сказали, що їх життя повністю змінилось, у 37,7% життя швидше змінилось. Майже не змінилось життя у 29,2% українців, а зовсім не змінилось – у 14,3%. Не визначились із відповіддю 3,6% респондентів.

Карантинні заходи, які запроваджувались у країні, назвали повністю адекватними 38,3% українців, стільки ж респондентів назвали запроваджені заходи надмірними. 11,3% опитаних сказали, що заходи були недостатніми. 12,1% не визначились із власною оцінкою карантинних заходів.

Попри неоднозначні оцінки карантинних заходів, багато українців цих заходів дотримуються. Найбільш «популярними» заходами виявились одягання масок лише у громадських місцях (50,1%), більш часте миття рук (43%), дотримання дистанції (29,6%), носіння масок всюди (27,4%) та уникання місць скупчень людей (24%).

Повну презентацію із результатами дослідження можна завантажити за посиланням.

Дослідження проводилось компанією «Active Group» з 20 по 21 лютого 2021 року методом CATI (телефонні інтерв’ю за чітко структурованою анкетою за допомогою інтелектуальних систем). Географія: вся територія України за виключенням окупованих регіонів. Загалом опитано 1200 респондентів. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіоном України та типом населеного пункту (місто/село). Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,9%.

За матеріалама activegroup

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here