Чотири Андрія та Вовочка. Або як Зеленський з Єрмаком опинились в дупі

0
266

Три Андрія – Єрмак та Портнов (відвертий кремлівський агент), а також зам. глави ОПУ Смірнов запускають багатосерійну трагікомедію під назвою «плівки Байдена-Порошенка».

Виконавцем обирають ще одно одного проросійського політика, знову Андрія – Деркача.

«Плівки» замислювалися, як підтримка Дональда Трампа на виборах президента США з подальшим посиленням російського вектора.

Як мінімум, вони повинні були вдарити по рейтингу Порошенко на місцевих виборах. Важливо розуміти, що президент Зеленський був в курсі того, що відбувається і навіть, слухаючи поради Андрія Єрмака, займав проактивну позицію.

Наприклад ось тут Вовочка починає волати про державну зраду та дає вказівки Венедиктовій почати розслідування (інтерв’ю DW http://dx.ua/O9jHZ).

Венедіктова відкриває провадження за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) і ч.2 ст. 364 (зловживання владою чи службовим становищем) КК.

В результаті інформаційна кампанія, яка розпочалася відкриттям ДБР чергової справи проти Порошенка про «державну зраду», завершилася …. американськими санкціями проти Деркача.

Нєжданчік …

А після перемоги Джо Байдена на виборах в Офісі президента дружно «перевзулися» забули про справу Байдена-Порошенка. Стали різко патріотами. Ввели санкції проти Медведчука та компанії. І все заради захисту своєї дупи.

І тут ще один нєжданчік. Прилітають санкції по “любому другу” Коломойському. Що робити? Цугцванг.

Бубочка із шкіри лізе щоб довести свою відданість.

Але Джо не дуже шанує Бубочку. Як би він не ліз зі шкіри щоб показати свою прихильність новій адміністрації. Джо все пам’ятає.

Бубочка з Єрмаком в глубокій дупі. Що не може не радувати)

А ще скоро остросюжетний фільм про вагнерівців …

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here