Призначенням Олега Татарова Банкова хоче послабити Авакова

0
529

У Фейсбуці обурюються призначенням Олега Татарова заступником керівника ОПУ. Йому доручили займатися правоохоронним напрямком. Мовляв, як так – Татаров переслідував активістів Майдану, працюючи заступником начальника Головного слідчого управління МВС за часів Януковича і Захарченка.

Відповідне призначення дійсно дуже неоднозначне, навряд чи промайданівський виборець Зеленського зрозуміє його. Але крім зради, тут є ще один цікавий аспект. Схоже, між Офісом президента і Аваковим назріває протистояння.

Нагадаю для тих, хто забув або пропустив. На днях радник Єрмака Михайло Подоляк в інтерв’ю розповів, як Зеленський делікатно, але чітко пояснив Авакову, хто в країні президент. На слова Подоляка можна було б не звертати увагу, якби не указ про призначення Татарова заступником Єрмака. Того самого Татарова, який шість років тому на Майдані був по другу сторону барикад від Авакова і наступні роки не змінював свою позицію та ніяк не співпрацював з МВС, яке очолив Борисович.

Цікаво було б дізнатися, що думає Аваков про призначення Татарова в ОПУ. Тільки щось мені підказує, що він не надто радий такому кадровому рішенню Зеленського. Аж надто очевидно, що Татарова призначили заступником Єрмака не для підсилення Авакова у правоохоронному напрямку, а для протистояння з ним.

Банкова взялась послаблювати Авакова. З точки зору самовиживання – правильне рішення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here