Порошенко почав прикриватися бійцями АТО

0
95

Для тих, хто не в курсі, повідомляю: з Гамерик і Гєйроп Клічко та Порошенко виписали собі купу піарників та політтехнологів. Кожен з вас може це побачити по дебільності реклами і ненаших НЛП-технологій, які вони так різко впарюють через гнилого кандітєра. Найяскравішим є жест перерахування, яким по ТВ так вишивають кроль та кучерявий олігарх: рахувати починають з великого пальця. Це – типова західна фішка, якою у нас ніхто ніколи не користувався. Згадайте школу – усіх вчили загинати пальці з мізинця. А ці саме з великого починають.

Та і це не головне. Команда рошена панічно відслідковує рейтинги та соцмережі. Реальну картину настроїв населення вони таки бачать. Янукович так бездарно не розтринькував свій електорат, як це зробив Педріто. Тому політтехнологи зробили ставку на бійців АТО, з якими цинічний барига все частіше піариться. То ж, на Порошенківському каналі ICTV зняли фільм “Рейд” про героїчні удари наших десантників по тилах кремлядських окупантів. Загалом фільм непогано знятий, хоч 90% кадрів постановочні, і знімались на полігонах. Але у фільмі є дві великих вади:
1) головною ідеєю (прихованою, з психологічними спецефектами і акцентом) фільму є возвеличення Порошенка і його кума – бездари і продажнього дегенерата Муженка. Урода, який загнав у котли тисячі військових, показали мало не як геніального стратега, який, бачте, розробив вдалі спецоперації. Спілкувався з тими, хто вирвався із Зеленопілля та аеропорту Луганська. Хлопців тупо злили, як і території, а наші могли там триматись, як і кіборги у ДАПі. Але некомпетентність Генштабу і зливи інформації ворогу (як це було із тими розвідниками, яких злили з “пошуком пілота” під Торезом, а потім кремлядський фотограф смакував із катувань і смерті над нашими хлопцями) призвели до того, що наші з боями виходили із глибокого запілля ворога. І вийшли вони не завдяки, а всупереч Муженку.

2) іншим неприємним месиджем фільму є негатив до доровольців. Вірніше – про них нічого не сказали. Окрім “Айдару”, який “виконував допоміжні функції”. Порох давно зробив ставку на десантні частини, які разом із нацгвардією та бєркутньою намагається перетворити на преторіанців, які будуть захищати його режим. Офіційна пропаганда кандітєра не згадує про добровольців. Ніхто не заперечує подвигу і звитяги різних десантних бригад, але погодьтеся – якби не добровольці – і десантури б не було.

То ж, висновок напрошується дуже негативний: піарники Порошенка будуть і далі активно розколювати добровольчий рухі комбатанське братство. Окремих командирів військ ЗСУ піднімуть на вищі чини, і будуть протиставляти їх некерованим добровольцям, які нині є чи не найголовнішою загрозою для режиму цинічного кандітєра. Але не все у них виходить, раз це падло так панічно виправдовується за котли і відмазує свого дебільного родича Муженка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here