Олігархи не хочуть ділитися з Порошенком вкраденим

0
88

Cергій Лєщенко повідомив суспільству про “сходняк” олігархів в готелі “Хаят”.
Якщо це правда то повноцінним “сходняком” олігархів я це зібрання не вважаю адже окрім Ігоря Коломойського та Сергія Льовочкіна на ньому був відсутній самий класичний і головний олігарх країни президент Петро Порошенко. Наразі він єдиний з багатіїв поєднує найвищу державну посаду і бізнесдіяльність, інші просто буржуї які сколотили статки на тому, що маючи доступ до державної влади грабували Україну і українців.
Я не виключаю, що темою цього “сходняка” дійсно була боротьба, але не з українською владою в цілому, а з конкретно взятим олігархом президентом Порошенком адже він під виглядом деолігархізації “віджимає” в учасників цього зібрання раніше вкрадену у держави та народу власність але на жаль не в інтересах держави і людей а в своїх власних чи інтересах своїх любих друзів на кшталт російського олігарха Костянтина Григоришина.
Все це не деолігархізація а профанація і банальний перерозподіл власності між олігархами. Тобто внутрівидова міжолігархічна боротьба.

Чому про це мовчить Сергій Лєщенко?

Я нікого ні в чому не звинувачую, але Лєщенко неодноразово бачили на виході з офісу російського олігарха Григоришина. Може він там БРАВ … інтерв’ю. Всяке буває

Ігор Мосійчук

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here