Найефективнішим стабілізатором була б законодавча констатація очевидних речей: Росія напала на Україну й веде неоглошену війну

0
82

Найефективнішим стабілізатором була б, нарешті, на рівні парламенту та президента законодавча констатація очевидних речей: Росія напала на Україну й веде неоглошену війну. Далі все логічно лягає у вже існуючі закони й нормативи. Війну треба нахвати війною. І ніяк по-іншому.

Спробую зібрати до купи кілька останніх днів:

– Мінський процес у виконанні Зеленського та «формула Штайнмаєра» не такі солодкі, як «Шалена бджілка» його попередника. Але «закладку» для наступника зробив Петро Порошенко.

– На акції протесту виходять організації, які в певній мірі можуть бути пов’язані з міністром внутрішніх справ. Вони ж вимагають відставки Богдана. А це означає боротьбу за вплив на президента.

– В оточенні президента гору взяли «рішали». Коломойський та Богдан (я про загрозу цього говорив раніше, але кому то цікаво?)

– На Майдани в Україні виходять й просто небайдужі, які, на правду, не можуть сформулювати  своєї окресленої претенезії. Все що вони формулюють – страх. Фобія. І це теж нормально.

– Намалювалася активним діячем «Демократична сокира». Петро дістав зброю

– У Зеленського немає відповіді, бо його інформаційна та комунікативна політика пройобана. Дивись вище пункт про «рішал».  Ну й про Богдана.

– З обох таборів вкидаються фільшиві цілі, бо так простіше. Ворог цим користується. Не виключено, що з обох боків.

– Ні в кого немає рішення, в який спосіб реінтегрувати Донбас і Крим після повернення. Є взаємні звинувачення, паніка. А чіткого розуміння ні ві кого немає.

– Використати таке явище як Майдан ні в кого не вийде. Намагання є. Його природу так ніхто й не зрозумів з тих, хто досі міряється пісюнами. Обнадійливо: порівняно з 2010, коли Литвин (політичний соратник Порошенка) ратифікував Харківські угоди Януковича, Майдан тепер є дієвим запобіжником. Литвин, на жаль, досі не сидить. А Майдан  збереться без зовнішнього впливу й стимуляторів.

– Найефективнішим стабілізатором була б, нарешті, на рівні парламенту та президента законодавча констатація очевидних речей: Росія напала на Україну й веде неоглошену війну. Далі все логічно лягає у вже існуючі закони й нормативи.  Війну треба нахвати війною. І ніяк по-іншому.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here