Москальський радник польського директора “Укравтодору”

0
426

До річниці трагедії малазійського боїнга.

Це Олександр Кава, радник голови “Укравтодору” Славоміра Новака і “смотрящий” за корупційними схемами у цій держмонополії. Особа, яка під час подій Революції Гідності бігала по антимайданах і кричала про «організований Держдепом США переворот» та нібито проплаченість безпрецедентного волевиявлення української нації.

Особа, яка – В Д У М А Й Т Е С Ь! публічно заперечувала факт збиття літака, а потім -звинувачувала наших героїчних військових у …збитті малайзійського боїнгу.

Особа, яка в інтерв‘ю російським пропагандистським ЗМІ (пропагандонам, як їх влучно назвав покійний Борис Нємцов) виправдовувала агресію путінської Росії на Сході та окупацію українського Криму.

І на п‘ятий рік війни ось цей персонаж сидить у своєму кабінеті на вулиці Фізкультурній у Києві і продовжує вести свою антиукраїнську діяльність вже у новий, начебто невидимий для громадян України, спосіб.

Саме за його подачі сьогодні саботується ремонт українських доріг, саме він стоїть за тим, що сьогодні наші співвітчизники вимушені їздити по тому, що вже давно складно назвати автошляхами.

Так давайте скажемо щире «спасіба» цьому московському запроданцю і побажаємо йому «долгіх лєт жизні».

Фото Андрій Лозовьего.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here