Як мене корумпувала «Українська правда»?

0
216

забув написати про важливе. хто дочитає це простирадло до кінця – отримає силу-силенну подарунків, правда. от побачите.

п’ятнадцять днів тому в Києві трапився нєобикновєнний случай. м’яко кажучи, я був здивований. мені подарили красіві носки з премудрими ідальго Дон Кіхотом. бесплатно – це завжди радість. якщо вмієш цінувати. не знаю, хто з нас ідальго. бо ми не вибираємо, хто від кого родився. і премудрих серед нас мало. але всі люди, які люблять життя – вони трошки дон кіхоти. особливо в наш час. коли вітряки стали модними, електронними і альтернативними.

ще дали футболку. правда, за гроші. зате теж з Дон Кіхотом і дуууже красіву. така, як ти, буває раз на все життя і то за гроші. зате вкусним чаєм пригостили безплатно в офісі навпроти. коли сказав, чому прийшов.

і вам теж дадуть. носки і більше за носки. навіть тепліше за носки. відчуття співпричетності до прекрасного. до свободи в серці і в голові. це ж так тепло. якщо ви відмовитесь від зайвої чашки кави і тістечка. особливо від тістечка. щоб схуднути і влізти в футболку члена клубу друзів Українська правда.

за все в житті треба платити. за тістечко, за футболку, за якісну журналістику. можна і не платити. але тоді доведеться розплачуватися. в рублях або білоруських зайчиках. по жахливому здирницькому курсу. згідно політичного курсу людиноненависницької диктатури, де на троні воссідає злобна тьотя в обмєнніку. коли купюра трішки пошкоджена. а треба терміново. і нема куди діватись.

тому краще без купюр. мені часто не подобається, що пише «Українська правда». а те, що там інколи про мене писали – взагалі краще не читати. але менше з тим. згоден чи не згоден з автором – твоє право. і його. проте немає жодної краплі сумніву, що йому дають можливість писати с в о ю думку про події і явища. що ніхто на нього не тисне і не сидить коло нього цербером. це і є свобода. яка дорожче за всі носки, футболки і навіть тістечка. незважаючи на приємність останніх.

а ще – мені дуже подобається зображення на них. дуже люблю Дон Кіхота роботи Пікассо. але нема нічого вічного на землі під сонцем, як писав пророк Еклезіаст. дуже крутий малюнок шляхетного ідальго на електросамокаті, який зробив Oleksandr Grekhov. по мені, то один з найцікавіших українських художників. з тих, хто ще не помер. до речі, хто в Одесі або збирається – приходьте на його виставку в OFAM / Одеський художній музей. між іншим, Олександр Ройтбурд, давай зробимо знижку на квиточки та екскурсії?

інструкція, як відмовитись від тістечка – в першому коменті.

за чудовий настрій п’ятнадцять днів тому і те, що читаю щодня – дякую Алена Притула, Sevgil Hayretdın Qızı Musaieva, Roman Kravets, Roman Romaniuk, Соня Лукашова, Eldar Sarakhman, Валентині, яка дала носки, і фотографу Назару. і всім причетним дон кіхотам.

особливо нормальному українському бізнесу. який дарує членам клубу УП всілякі знижки. а вони завжди приваблюють. знижки – це ніби красиві харизматичні люди, як, наприклад, Bulldog Barbershop Club на Бесарабці, де я стрижусь тепер зі знижкою. або в Mr.Colt на Золотоустівській, якщо там зручніше по локації. кримські смаколики в і без того улюбленому Musafir Kiev стали ще смачніше. бо дешевше. а м’яса в янтик кладуть стільки само. а в Театр Пива така знижка, таке пиво і так театрально, що можна спиться. не пропивайте все, будь ласка. бо треба ж платити членські внески. а хто їх буде платити, якщо все пропити, граф Бобринський?

краще зробіть якось день без бухла – пограйте в ігри або подивіться хороше кіно. Видавництво настільних ігор KOZAK GAMES дарує знижку. а MEGOGO – десять днів безкоштної передплати на всі фільми. ще дуже корисна справа читати не тільки «Українську правду». Наш Формат пропонує до 40% (!) знижки на книги. а UA Comics – 25% на комікси. в Біблії ж написано: будьте, як діти. і дітям комікси теж в радість взагалі-то. оскільки взуття зношується – let‘s go to INTERTOP. хоча я люблю старе, красиве і розношене. воно таке, як старі друзі. або сайти, які читаєш більше 15 років щодня.

відмова від тістечок, скинута вага – чудові футболки від Авіація Галичини. і не тільки футболки. і не тільки там. в Okno vo Dvor – теж. але якщо багато пива – то там є великі розміри. а якщо пива було дуже багато, і відповідно пєчєнь. або щось інше барахлить – можна зі знижкою здати аналізи в Нова Діагностика. або в DOC.ua. туди можна поїхати на Uber з 15%-вам сейлом. або як справжній Дон Кіхот у виконанні Грєхова – на електросамокаті з @MTA UA. там же можна купити за менше, скажімо, пилосос. а взагалі, щоб довше жити і довше читати новини на «Українській правді» – треба їсти фрукти. Yesfrukt – інтернет магазин екзотичних фруктів – інтернет магазин екзотичних фруктів вам зробить 10%. щоб не потратити всі гроші в пітахайю – зверніться за фінансовою консультацією в fuelfinance. зекономите двічі (!) – на консультації і по жизні. зекономити ще більше нервів і грошей можна, отримавши до 30% в @Miller Lawyers. ще можна підтягнути англійську в EnglishDom – онлайн школа английского языка.

не забувайте про братів наших старших. їх члени та членкині клубу УП теж шанують. і купляють песикам та котикам смачне і корисне зі знижкою в HUSSE – шведский корм для Dog&cat.

на питній воді, якої – щоб бути здоровим – треба вживати багато – можна заощадити завдяки доброті Mywatershop – сервис доставки воды. про мінус 20% на мерч «Української правди» взагалі мовчу. бо там насправді ще більша знижка. точніше найкраща – безплатні носки.

в житті задоволень багато різних. кому, як подобається – так і добре. тому є ще 20% в Мазох. Готель та кафе / Masoch. Hotel & Cafe. зауважте, там прямо на місці є готель. читаємо перше речення цього абзацу і розуміємо для чого.

і нарешті головне. життя без кави – ніщо. для благородного товариства членів клубу подають особливу каву в Idealist Coffee Co, Turka XS, Hygge Coffee та Кава на двох. можна і на трьох. втрьох буває веселіше. не тільки в «Мазох-кафе». особливість кави в обсмажуванні зерен, але нижчій ціні. як це? за краще платити менше? отож, в житті бувають чудеса. я дуже хотів би, щоб цей список шляхетного бізнесу був безкінечно довгим. тоді чудес в нашій країні буде незрівняно більше. але щиросердечна вдячність тим, які є вже. ці маленькі приємності вони насправді дуже великі.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here