Історія Трухіна. Висновок для Зеленського

0
183

Що не робимо, а отримуємо “Колгосп тварин”. Трухін – чергове підтвердження. Підтвердження, що команда “слуг” Зеленського дуже швидко перетворилася на “колгосп БПП”. Зі своїми кононєнками та бєрєзєнками.

Усе, як в книжці Орвелла. Зробили електоральну революцію, проголосили, що “кожен з нас президент”, а потім давай дописувати виключення. І от вже Зеленському закидують, що він перетворюється на Порошенка. Стає великим патріотом, творює велику армію, покриває Трухіна, Татароваі далі за списком.

Попєрєднікі обруюються. Пишуть у заяві про повну деградацію Зеленського, його “безцінні кадри”, хабар поліцейським,бездіяльність кишенькових органів та відповідальність за це Зеленського. І ніби все правильно. Тільки якось запізно. Подібні пости були б доречні, коли виходило розслідування про “книжки” від Кононенка або вибори Березенка. Але тоді мовчали. Бо тоді вони були героями історії “Колгосп тварин”.

І от дивишся на цей кругообіг “свиней” в політиці і просто офігіваєш. Є розуміння, що треба цих “свиней” швидше міняти. Але потім дивишся на тих, хто підростає, а там такі ж “свині”.

“Таке чувство, що Бог десь наказує нас за щось”.

Для Зеленського потрібно зробити правильний висновок. І цей висновок не в тому, щоб покарати Трухіна. Це само собою зрозуміло.

Висновок у тому, що його “країна мрій”, яку він обіцяв чи сподівався (?) побудувати в Україні, перетворилася на той сам “колгосп тварин”. Що далі вже Україні з ним ніяких здійснень мрій не світить. Лише погіршення ситуації, деградація влади та “слуг”.

І вже варто думати, як зробити так, щоб наступник був більш-менш пристойним. Щоб вивести країну з цього кругообігу “свиней”. І вже навіть не розглядати варіанти другого терміну, ребрендингу партії “слуг”. Ні. Готувати фундамент для наступних змін.

Нині Зеленський перебуває у ситуації Порошенка 2016-го. Коли вже все остаточно стало зрозуміло, що збудували, і що краще відходити. Краще для країни. Але замість пошуку притомного наступника продовжили за старою звичкою – втримувати владу за будь яку ціну.

Підсумок відомий. Ганебна поразка тому, кого називав “клоуном, наркоманом, маріонеткою”. З подальшою деградацією як влади, так і опозиції.

У Зеленського ще є можливість не завершити президенство, як Порошенко. Не дати своїм “слугам” перетворитися на тих “свиней”.

“Тварини, які стояли надворі, переводили погляди з свині на людину і з людини на свиню, а тоді знову із свині на людину. Але тепер уже годі було розібрати, де людина, а де свиня”… де БПП, де “слуги”…

Перейти к источнику