ГПУ гальмує роботу слідчої комісії по Мукачево

Тимчасова слідча комісія по Мукачево не зможе підготувати все сторонній та об’єктивний звіт ні в вересні, ні в жовтні, ні будь коли взагалі якщо не поспілкується з бійцями “Правого сектора” і не з’ясує, що ж таки відбувалось за парканом спортклубу “Антарес”?
Як були озброєні люди нардепа Ланьо “Блюка”? Які дії людей Ланьо “Блюка” стали каталізатором перестрілки поблизу спортклубу “Антарес” між бійцями “Правого сектора” та людьми Ланьо “Блюка”?

Справа в тому, що на повному не монтованому оперативному відео яке бачив я та інші члени ТСК чітко видно, що прибувши до спортклубу “Антарес” бійці “Правого сектора” поводили себе не агресивно, привіталися за руки з охороною Ланьо “Блюка” в тому числі і з пізніше смертельно пораненим охоронцем. Нічого не придавало кривавої розв’язки. Все змінилось в одночас. Бійці ПС почали нервувати і лаштуватися до бою після того як помітили, щось загрозливе на території спорткомплексу “Антарес”.
На оперативному відео МВС яке є в розпорядженні ТСК чітко видно як діють і як на, щось реагують бійці ПС. Це, щось відбувається за парканом спорткомплексу “Антарес”. МВС стверджує, що там оперативна зйомка не проводилася, питання тільки чому? Нардеп Ланьо в поясненнях ТСК говорить, що камери зовнішнього спостереження в спорткомплексі “Антарес” були відключені і демонтовані через ремонт до подій 11 липня. Але чи це правда впевнено сказати не може ніхто.

Враховуючи, що відповідь на підняті тут питання можна дати лише після спілкування членів ТСК з бійцями ПС які брали участь в подіях 11 липня в Мукачево, я продовжую наполягати на допуску членів ТСК до арештованих бійців ПС які наразі утримуються в СІЗО СБУ. Наразі слідчі ГПУ заперечують таку зустріч і не надають відповідний дозвіл. Мабуть ГПУ є, що приховувати від ТСК та суспільства?

 


Загрузка...