Для розпалювання внутрішньої ворожнечі між українцями використовується будь яка нагода

0
138

Ті хто з високих трибун найголосніше волає про соборність, збереження держави, мову, віру, захист від російської агресії зараз заради збереження влади, політичних передвиборчих дивідентів активно підливають бензин у вогнище внутрішнього громадянського протистояння.

Вони готові проливати кров українців на вулицях мирних міст аби зберегти свої дупи у владних кріслах. І плювати вони хотіли на тих хто за тисячу кілометрів від Києва в окопах по справжньому не шкодуючи життя і здоров’я боронять нашу державу.

Для розпалювання внутрішньої ворожнечі між українцями використовується будь яка нагода. Вбивство Каті Гандзюк… Ймовірна відставка Супрун…

У вбивстві Каті Гандзюк вже давно всім, все відомо… Генеральний прокурор заявляє, що ось, ось буде затримано замовника а ТСК створена парламентом на вимогу громадських активістів ледь не заважає слідству… і водночас парламент «забуває» продовжити повноваження ТСК.
З останніх подій чітко стає зрозуміло, що справа Гандзюк невпинно перетворюється в справу Гонгадзе. Політикани яким байдуже до вбивства Ганзюк та встановлення його замовників намагаються перетворити цю справу в чорного лебедя у виборчій компанії своїх опонентів.

Судове рішення по забороні Супрун виконувати обов`язки очільниці МОЗ яке мало б стимулювати в суспільстві і політикумі жваву дискусію навколо медичної реформи та стану системи охорони здоров’я в нашому суспільстві намагаються використати для чергового витка вуличного протистояння. Мета знову ж таки одна – закріпити власну дупу на владному олімпі.

Як член ТСК по справі вбивства Каті Гандзюк і автор судових позовів до Уляни Супрун звертаюся до всіх учасників цих процесів з закликом зупинити розпалювання ненависті всередині українства та перевести з’ясування стосунків з вулиці на рівень загально-національної дискусії про ефективність вітчизняної правоохоронної системи і охорони здоров’я.

Окремо, звертаюся до членів ТСК у справі вбивства Гандзюк провести невідкладне відкрите засідання на якому заслухати Генпрокурора та орган слідства на предмет встановлення замовників вбивства.

І пам’ятаймо, ми немаємо жодного права на помилки ціною яким буде наша українська державність!

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here