День сурка

0
873

Кінець епохи. Сурков іде у відставку. Точніше Дудаєв іде у відставку. Той самий кривавий Владислав Сурков, який любив на словах бути лібералом і пити віскі до ранку з рок-музикантами, а вдень відправляв своїх громадян вбивати дітей і жінок та гинути самим в ім’я концепції русскаго міра. Той самий хлопчик з Дуба-Юрта, син чеченського вчителя і онук Данілбека Дудаєва, який виріс істинно-вірним мøсковитом, розчинивши свою кров «в водке да щах». Асланбек вже і забув своє ім’я, мабуть.

Влад Сурков давно забув і свого патрона Михайла Ходорковського, у якого працював охоронцем, а згодом – …начальником рекламного відділу там же. Шеф розгледів у син Андарбека Дудаєв мозги. Але тоді він був ще трошки Асланбеком. Пройдуть роки – і Ходорковського кинуть за ґрати. Сурков зробить вигляд, що його це не стосується. В гуртожитку чеченець Дудаєв дружив з євреєм Фрідманом зі Львова. Той, що згодом став альфа-банкіром. Альфа-самець русскаго міра Сурков мріяв би про російські танки у Львові.

Останніми роками він постійно сварився з патріархом Кірілом. Не тому, що Дудаєв. А тому, що Сурков. Вважав громадянина Гундєва не ефективним. І мало скрєпів, не вистачає. І друга голова орла трималась все слабше в українському питанні – основному для імперської концепції. Основному для Суркова. З усіх політичних проектів Дудаєва на виборах його улюбленим, кажуть, був Дмитро Рагозін в тодішньому своєму амплуа лідера відверто шовіністичної партії «Родіна», яка називала вихідців з Кавказу «хачами» і «грязью» та закликала на муніципальних виборах «очистить Москву от этого мусора».

Цинічний, безпринципний і хитрий Сурков справді був ефективним з точки зору звірячої путінської моделі розвитку Росії. І його відставка – лакмусовий папірець, що імперію олімпійської мішки заколбасилась і може розвалиться ще за нашого життя. За кров невинних рано чи пізно приходиться платити. Думаю, Сурков піде в забуття. Знову Дудаєвим він стати вже не зможе. Ти ж сам хотів бути ісконним русскім. А народ-богоносєц суров (суров, а не сурков). Закон – тайга, да прокурор – медведь.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here