Українські військові потребують більшого постачання провізією

0
125

Шановні друзі-волонтери! Звертаюся, передусім, до людей з достатком не нижче, а краще вище середнього.

Днями на нашу фронтову базу прибуло поповнення із завданням прикрити одну з найнебезпечніших нині ділянок. Для прогодування цього натовпу, який їсть так само добре, як воює, потрібні:

1. Промислова електроплита (така, як використовуються у кафешках). Можна б/у, аби працювала. Бо нині у нас лише старенька плита з однією працюючою конфоркою. Наша кухар цілодобово стоїть біля плити, буквально падає з ніг, але все одно не встигає на всіх приготувати.

2. Харчі, а саме: картопля, морква і всілякі продукти тривалого зберігання: тушонка, макарони, крупи, олія, мівіна тощо.

Будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу у цьому напрямку. Тільки одне нескромне прохання: не присилати Новою поштою, умовно кажучи, по дві пляшки олії. Бо ми спалюємо дуже багато пального, щоб доїхати до тієї пошти, а потім вистоюємо у ній кількагодинні черги за кожною посилкою, вона тут працює просто жахливо. А потрібно нам всього багато, бо народу тут вистачає. Краще скинутись кільком людям, щоб прислати одразу побільше, або передати через НАДІЙНИХ, ПЕРЕВІРЕНИХ волонтерів, які поїдуть у наш бік.

Перепрошую, що змушена просити, але самі розумієте. Без їжі бійці воювати не можуть.
Звертатись до мене: 066 7486613, o.bilozerska(собачка)

Олена Білозерська