Світова політична спільнота втрачає Сирію

0
117

Доброго здоров’я, друзі!

Ось ми й незчулися, як надворі четвер, над нами нєзрімо нависла п’ятниця, а за нею й вихідні. Сьогодні варто поднапрячся, щоб завершити робочий тиждень помітними трудовими достіженіями, і щоб потім із спокійною совістю предаваться активному відпочинку та всяким спортивним безобразіям. А зараз вмощуємся зручненько і попиваючи каву або чай читаєм кратку сводку політичних безобразій.

Можливо це совпадєніє, но возможно колись історики напишуть про 15 вересня 2015 года, як про помітну віху падєнія путінізма-кретінізма, як висшої форми російського велікодєржавія. Бо 15 вересня – день початку слушаній у справі Наді Савченко і одночасно день відкриття юбілєйної сесії ГА ООН. Обидві події з різних боків звужують Хуйлу пространство для маньовра, заганяючи обезумевшу від внутрішніх фобій скатіну на бойню Історії.

Зараз Надя Савченко знаходиться по-прежнєму в Новочеркаську, читає, спілкується з адвокатами, ганяє тюремщиків – в общем, почуває себе бадьоро і готується до предсоящих слушаній. Слушанія, судячи з чистосєрдєчних признаній Бастрикіна, будуть торжеством абсурду, на якому Наді відведена роль Аліси в країні чудес. В точном соответствії з проізведєнієм Керолла обвінєніє і суд поротимуть чепуху про те, хто вкрав тарталєтки, а Аліса, тобто Надя, тим часом стрімко ростиме, возвишаючись над отою псевдоюрідічеськой мелюзгой.

Сестричка Наді, Віра Савченко звернулася із закликом до талановитих і творчих укропів та укропочок розробити майки із патріотичними принтами, які могла би одягати Надя під час тих слушаній. Дівчата єсть дівчата, но дід також вважає, що зовнішній вигляд – немаловажний чинник міжнародної політики. А наша Надя – один із наіболєє ізвесних політичних діячів современності і виглядати має красиво й елегантно. В общем, кому цікаво і хто чує себе в силах красиво і со смислом екіпірувати Надю до бою, подивіться соответствующий пост на сторінці у Віри Савченко. Там про все докладно написано.

Ідьом дальше.

Паралельно з началом слушаній у справі Савченко, в Нью-Йорку йтиме 70-та сесія ГА ООН, на яку з’їдеться рекордна кількість глав государств і правітєльств. Не в останню чергу, шоб подивитися на живе воплощеніє государственного ідіотизму в ліце презідєнта РФ. Которий січас привично, в дусі провінціального актьора, запускає інтригу нащот свого приїзду/не приїзду. Дід думає, шо Хуйло приїде, нікуда він не дінеться, бо являється заложником собственних представленій о сілє і слабості правителя. А неприїзд в Нью-Йорк для нього був би рівнозначним признанію пораженія і дєзєртірством. Предстать в качестве дєзєртіра в глазах 86% нєістово фапающих на нього россіян, Хуйло не може, потому послушно пакує чемодани, кладе в них вазелін і чисті труси. Трусів нада покласти побільше, бо в Нью-Йорку Хуйла ожидає ряд мелких і крупних новостєй, які существенно іспортять йому настроєніє. Бо окажеться, шо реальна ситуація в світі нєсколько отлічається від упрощонной картіни міра, яка відітся Хуйлу з його кремльовского окошка. Так, например, окажеться, шо слово «Трибунал» стало модним трендом тєкущого політичного сєзона і слово ето проізносітся міровими лідєрами в жосткой связке з дєяніями московського царя.

Потом окажеться, шо Хуйло, неосмотрітєльно удаливши файл із Будапештським меморандумом, визвав глобальну перезагрузку мірового комп’ютера. Який удаляє ненужне периферійне оборудованіє і виполняє апгрейд системообразующих файлів. В ітоге Росія по милості Хуйла може оказатися в ООН без права вето. Такий апгрейд Устава ООН предложили французи, і мірове сообщество з ними солідарне.

Хуйло тєм временєм начав нєосмотрітєльно ковиряться в сирійських файлах, посилюючи ООН-овських програмістов решімость заблокувати недобросовісного пользуватєля.

Вообще-то, директорія з сирійськими файлами чрезвичайно заплутана і сложна. Там єсть покоцаний файл «Башар Асад», котрий ще худо-бедно функціонірує при помощі ліванської Хезболли і якихось іскуственно пришпандьорених пуштунських добровольчих ботів із Афганістану, по типу хозарейців. Шоб посилити виживаємость морально устаревших сирійських файлів Хуйло запускає в ту папку свій вірус і всім розказує, шо оті передовой россійскій вірус внєдряється в Сирію, шоб бороться проти ІГІЛа. Всі, хто в курсі сирійських собитій ржуть вголос. Бо фішка в том, шо Башар Асад не конфліктує з ІГІЛом. Башар Асад подвергається атакам в основному со сторони молодцев із Джабхат ан-Нусра, которі самі находяться із ІГІЛом у враждєбних отношеніях. Кроме того там є така прекрасна організація, як Джейш аль-Міхаджірін, об’єдіняюща зброд з усього світу, в тому числі і з Росії. І ці прекрасні люди вообще воюють з усіма, хто під руку попадеться, привнося в порядком повреждьонну операційну систему Сирії дополнітєльний хаос. Єстєственно, Сирія не остається без пристального вніманія разних Іранів, Туреччин та Саудовських Аравій, которі преслєдують своєкорисні інтереси, продиктовані вже їхніми національними, релігійними і геополітичними заблуждєніями.

Інтєрес прогресивного людства там простий і очевидний – заражений вірусами очаг нада заблокірувать, віруси унічтожить, системні файли очистить, а Сирію перезагрузить по новой. Совершенно всім понятно, шо пока там стирчить файл «Башар Асад», то порядку точно не буде і отой файл нада удалять разом і з іншими вищеназваними файлами. Після чого дать сирійцям возможность самим рішать, як їм дальше жить. Оздоровлення Сирії саме по собі сверхсложна для мірового сообщества задача, а тут ще й Хуйло верхом на Печальній лошаді глазами смеркає і шаблею розмахує. Тому неудівітєльно, шо міровоє сообщество скрипнуло зубами, а русофоби всього світу радісно заулибалися. Та ждуть не дождуться, щоб Хуйло здуру залізло в Сирії по повній і начало защищать устаревшу і вірусосодєржєащу систему Башара.

Дід і сам не великий спеціаліст по Сирії, но подозреває, шо Хуйло не знає й половини з того, що відомо про Сирію простому українському діду. Іменно поетому он так смел і безпечен, хотя люба здравомисляча людина старалася б держаться від Сирії подальше. Особенно в ситуації, в якій знаходиться Росія. Бо влізання в международні воєнні конфлікти має одну інтересну особенность – практично невозможно остановиться. І начинається обачно з ограніченного контінгента, а закінчується повномасштабною участю з послєдующим глибоким політічеським крізісом. Тому дід вважає, шо аналогія з Афганістаном, як предвесніком загибелі СССР, хоть і з оговорками, але вполнє умисна і зараз, коли ми наблюдаємо за перебросками Хуйлом войск і вооруженій у Сирію.

В цій ситуації дідові шкода лише простих сірійців, які стали заложниками средоточенія на їхній древній землі чи не всіх регіональних і глобальних вірусів, котрої вже не перший рік отруюють їм життя. Хотя дід преждє всєго український дід і розпорошення Хуйлом сил та відкриття ним по суді другого фронту не може діда не радувати. Шось похоже, наверно, відчував 22 червня 1941 року Уїнстон Черчіль, почувши, шо Гітлєр розвернувся і замість штурму Острова атакував СССР. Верной дорогой ідьот товаріщ Хуйло, флаг єму в рукі. І лом у сраку.

Зберігаєм бадьорий бойовий дух, держим кулаки за Надю та всіх полонених, продовжуєм допомагати Армії, активно займаємся спортом і читаєм repka.club.
І слєдім, шоб віздє порядок був! А не то, шо січас

Свирид Опанасович