Зрив конкурсу до САП руками ОАСК – це подарунок Путіну

0
202
Путін

Одіозний Окружний адмінсуд міста Києва щойно скасував порядок проведення конкурсу на керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Це все, що потрібно знати про те, що насправді думають Зеленський і його Офіс про боротьбу з корупцією і судову реформу, про наші євроатлантичні перспективи і про країну загалом.

І дуже красномовна відповідь на питання “а чому ОАСК не ліквідовують попри невідкладний президентський законопроєкт вже дев’ятий місяць”.

Як уже не раз було сказано, і вибір керівника САП, і суди – це вже давно не про конкурсні процедури, а про наш геополітичний вибір, який ми робимо не на словах, а на ділі.

І те, і інше було обіцяно неодноразово і письмово всім ключовим міжнародним партнерам, включно з особистою письмовою обіцянкою Зеленського Президенту США Джо Байдену. Натомість, конкурс до САП зривають, причому руками найбільш одіозного суду, про політичну проституцію якого вся країна (і за її межами також) чули не раз з вуст його ж очільника.

Додати до зриву ключових реформ ще й політичні переслідування (як би ми не ставилися до Порошенка, всі ж розуміють що таким воно і є) – так це точно сказати всьому світові перед реальною загрозою вторгнення РФ – “та дивіться, не сильно ми від цієї РФ і відрізняємося, практично одін народ – може й правильно вони все роблять”.

Чудовий подарунок під ялинку Путіну і всім ворогам.

P.S. Це рішення не набирає законної сили до рішення апеляції, і юридично нічого не заважає проводити завтрашнє фінальне засідання. На ньому, до речі вже пообіцяли бути кілька Послів G7, включно з очільницею Посольства США Крістіною Квін.

Але завтра це рішення точно використовуватимуть підконтрольні Татарову члени, щоб зірвати фінальне засідання. І таки зірвуть. І ніякого завершення конкурсу до нового року, як обіцяв Зеленський, не відбудеться.

fb автора

Перейти к источнику