Зеленський перейшов межу, яку не переходив Порошенко

0
2395

Щодо виключення Гео Лероса з фракції «Слуги народу».

1. У своєму офіційному повідомленні «Слуга народу» так і не назвала причини, що спонукало народних депутатів зібрати підписи для виключення Лероса з фракції.

2. Гео виключили з фракції після виступу у ВРУ, в якому він «розніс» голову ОП Андрія Єрмака і особисто Володимира Зеленського. Завершив Лерос виступ дефініцією про те, що президент не бореться зі старою системою, а просто злився з нею.

3. Виходить, що Лероса дійсно виключили зі «Слуги народу» за критику Зеленського. ОП готовий миритися з Олександром Дубінським і його групою, які особливо не приховують, що працюють в інтересах Коломойського, з Євгенієм Шевченком, який підіграє Медведчуку, з іншими депутатами «СН», які працюють на ті чи інші бізнесові кола. Але як тільки Лерос зачепив особисто Зеленського, його одразу ж виключили з фракції. Працювати на олігархів для «слуг народу» допустимо, критикувати президента – ні. Ніякої десакралізації влади в Україні не відбулося.

4. Зеленський перейшов межу, яку не переходив Порошенко. У БПП були Найєм і Лещенко, які постійно критикували Петра Олексійовича. Порошенко ненавидів їх, але терпів і не давав команду виключити з фракції. Зеленський не став терпіти свого «лещенка».

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here