Як Зеленський заробив імпічмент

0
1984

Нинішній склад Верховної Ради працює незаконно, оскільки вже тривалий час немає коаліції, що є прямим порушенням Конституції України.

Пряма норма Основного закону: парламент має бути розпущений, якщо протягом одного місяця у Верховній Раді України не сформовано коаліцію депутатських фракцій, відповідно до статті 83 цієї Конституції.

Спочатку коаліція була, точніше формально цю функцію замінила монобільшість. Це при всіх моментах цілком законно. Мудрий український народ зробив свій химерний вибір – що зробиш, має право.

Але коаліції (у формі монобільшості) давно не існує. Не те, що місяць, а десь з листопада-грудня (кому цікаво: подивіться по ключових голосуваннях). Назбирати мінімально потрібні 226 керівництво «слуг народу» навіть із особистим втручанням Зеленського ніяк не може.

Фактичної коаліції теж немає. Бо по кожному голосуванню Зе-команда домовляється окремо. Вчергове ми бачили це вчора, коли за міністра охорони здоров’я голосує «ОПЗЖ», а за продаж землі – «Голос», «Європейська солідарність» і група ̶х̶о̶р̶ ̶В̶е̶р̶ь̶о̶в̶к̶и̶ «Довіра».

Отже, президент Зеленський вже тривалий час системно порушує Конституцію, не розпускаючи парламент, який працює незаконно. Що є причиною для початку розгляду процедури імпічменту президента згідно статті 2 відповідного закону.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here