Як санітарний лікар Віктор Ляшко став токсичним персонажем

0
215

ПАРТІЙ БАГАТО – ЛЯШКО ОДИН !

Оце ж останні кілька місяців з десяток людей з професії (в тому числі кілька дуже маститих і навіть два справжніх динозаври) спитало мене: а шо ви будете робить з тим, що тепер є ще один Ляшко, санітарний врач, який кожен день в ящику і говоре те, що народу цікаво слухати.

– Та пох*ю… – відповідав я лукаво. Бо не звертати увагу по факту було не можливо. І вже вертався до старої ідеї змінити назву, викинувши слово «Олега». Правда, спочатку – десь в 2013 році – вона з’явилась зовсім з іншої причини, позаяк це, погодьтесь, красива абревіатура – РПЛ.

Останні тижні півтора просто з’їли мозок вказаним вище питанням. Воно почало дратувати більше, ніж дорікання за дивні кроки під час останніх двох виборчих кампаній Олега Ляшка, до яких я не маю жодного відношення (питайте з дебілуватих керівників штабів і ще більш дебільних керівників медійних кампаній), які угробили його рейтинг втричі через тупість і воровство.

А тут така нагода:

– або інший Ляшко в силу своєї популярності з’їсть медійно «попереднього» персонажа із таким самим прізвищем;

– або навпаки – партія Ляшко якимось чином спаразитує на популярності відомого лікаря;

– або вдасться абстрагуватися від цього цікавого співпадіння.

Схилявся до третього варіянту. Але все стало інакше.

Після того, як Віктор Ляшко заявив, цитую дослівно: «Парки закривали для прогулянок, щоб створити страх і паніку в українців».

Що після того говорити… Його нема тепер політично. Це токсичний персонаж тепер, якій ніколи не відмажеться від «велюру», «епіцентру» і т.д.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here