Як перетворити зраду на перемогу: рецепт мінських кулінарів

Як перетворити зраду на перемогу. Рецепт від мінських кулінарів. Частина перша.

Крок 1. Укласти угоди (Мінськ 2) про те, що терористи спочатку проводять вибори (за українським законодавством), отримують амністію, створюють суди і народну міліцію, отримують гроші з українського бюджету, а потім, “після всеосяжного політичного врегулювання” – відновлюють контроль над кордоном. Вісім місяців говорити про те, що буде все навпаки тому що так зазначено в нашому українському Законі. Всі хто заперечує – ‪#‎двієчники‬ і‪#‎агентиПутіна‬,‪#‎істерики‬ і ‪#‎зрадофилы‬. В крайньому випадку –‪#‎корисніідіоти‬.


Крок 2. Жахнутися бажанням терористів провести “фейкові вибори” не по українському законодавству (хоча нам від цього, як і у випадку виборів Захарченко та Плотніцького ні холодно і ні жарко). Голосно кричати про їх фейковости і героїчно протистояти Путіну.

Крок 3. “Домогтися скасування фейкових виборів” на окупованих територіях. “Осоромити Путіна і його маріонеток”. Відстояти право проводити вибори на Донбасі за українським законодавством, для чого запропонувати внести зміни в той самий Закон, який півроку тикали носом ‪#‎двієчників‬ і ‪#‎агентовПутина‬, ‪#‎істериків‬ і ‪#‎зрадофилов‬. Повернутися до того з чого почали 8 місяців тому, заплутавши всіх остаточно.

Велика ‪#‎перемога‬ готова.


Загрузка...