Вибори мера Києва: кого обрати?

0
227

Давайте поговоримо про вибори мера Києва. Порозмірковуємо, як кажуть, на хлопський розум, чи є з кого вибирати.

Одразу відкидаємо всіх пів-, одно- і двовідсоткових кандидатів. Беремо до уваги тільки тих, кому соціологія дає не менше 5% і хто має бодай мінімальні шанси потрапити у другий тур.

Олександр Попов. Говорячи відверто, він був би не найгіршим мером. Але є історія з побиттям студентів на Майдані і є Льовочкін, який за ним стоїть. Цього, думаю, достатньо, щоби не голосувати за Попова.

Ігор Смєшко. Абсолютно не розумію, як його занесло у список кандидатів в мери Києва. Де армія і спецслужби, а де метрополітен, дороги і комунальні служби? Складається враження, що він сам не розуміє, куди балотується.

Олексій Кучеренко. Дуже професійний, у питаннях ЖКГ – справжній ас. Але кому воно треба, щоби лобіст Ахметова працював мером столиці. В Ахметова уже достатньо лобістів у владі.

Сергій Притула. Погоджуюсь, що хороша, чесна людина – не професія. Заради справедливості скажу, що Притула – не дурак і точно здатний швидко вчитися. Але мерство йому не потрібне. І ось чому. Притула балотується у мери Києва, але не балотується у депутати Київради. Дядьку, так у політику не йдуть всерйоз і надовго! Пропрацювавши одну каденцію рядовим депутатом Київради, можна було б детально розібратися в багатьох проблемах столиці і через п’ять років, будучи набагато краще підготовленим, знову піти у мери, щоб перемогти. А раз не хочеться працювати в Київраді, то і мером йому не треба бути.

Андрій Пальчевський. Харизматичний і розумний. Відчувається, що на виборах з ним працюють професійні політтехнологи. У Пальчевського є одне слабке місце – у нього дуже-дуже дорога кампанія. Як ми розуміємо, ніхто нікому гроші просто так не дає. У разі перемоги, гроші прийдеться відпрацьовувати. І не важливо, на кого Пальчевський буде працювати – на Столара чи Медведчука, але точно не на киян.

Ірина Верещук. Як на мене, не найгірший кандидат від «Слуги народу». Краще нехай вже вона, ніж лицемірний Дубінський чи неадекватний Тищенко. Верещук – представник влади. Для людей, які підтримують політичний курс Зе!команди, Верещук, мабуть, непоганий вибір. Але у громадян, які не розділяють політику Зе, немає причин голосувати за неї.

Віталій Кличко. Що тут сказати? Останні п’ять років великого притоку інвестицій у Київ не спостерігається, комунальні служби працюють так собі, з дорогами не все в порядку, на тендерах як крали, так і крадуть. Треба бути наївним, щоб думати, що Кличко – ефективний мер. Якщо, теоретично, можна обрати кращого від Кличка, то навіщо обирати Кличка?!

Ну от і все, список кандидатів з шансами на перемогу закінчився. Вибір є, тільки обирати нема кого.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here