В черговий раз нагадую, що для Зе головне – це створювати ілюзію

0
124

Я би не поспішав зараз впадати в зрадоістерику.

В черговий раз нагадую, що для Зе головне – це створювати ілюзію. Ілюзію того що він виконує свої обіцянки. Швидко. А не здати там щось комусь. Він так взагалі не мислить.

Тож, якщо я правильно розумію, Зеленський й надалі збирається гратися в терміни. Типу ми ж за вибори, але все одно за умови контролю над кордоном, виведення військ й так далі по списку, який ми на пам’ять знаємо останні 4 роки, з Мінську-2.
Будь-які підписання сьогодні були ІМХО потрібні для того, щоб таки відбулася зустріч з путіним, Макроном та Меркель. Бо москва відмовлялася від зустрічі, якщо не буде нічого типу підписано.

Мій прогноз наразі такий. Якийсь там новий закон про особливий статус, в якому нічого нового не буде – приймуть. На зустрічі в Нормандському форматі про це й домовляться. А далі – пшик. Рашка нічого не виведе й нічого нам не віддасть. А Зеленський для своєї аудиторії скаже – ну от бачите, я все зробив, але ж путін не хоче.
Й буде те саме болото, що й зараз. Не думаю, що ця ситуація вирішиться до 2024 року, поки путін сидітиме в кремлі, а Зе – на Банковій. Зеленський повторює шлях Порошенка до дрібниць.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here