Україна сама задає тренд абсурду у питанні виборів президента РФ

0
209

Ще кілька днів тому нам урочисто обіцяли, що виборів президента Росії у нас не визнають, і, відповідно, Путіна легітимним президентом теж не визнають.

Це логічно. “Вибори” президента Росії у Криму – порушення усіх норм (українських – у першу чергу). Отже, вибори нелегітимні. Бо не можна бути “легітимним на 10%”, і не буває “легітимності другої свіжості”.

Тим більше, відповідний прецедент був. Після т.зв. “виборів” до Держдуми ВР ухвалила постанову, назва якої говорить сама за себе.

“Про невизнання Україною легітимності виборів до Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації сьомого скликання, їх результатів і правових наслідків та, відповідно, складу, повноважень, актів та рішень Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації сьомого скликання”.

Отже, Дума – нелегітимна, акти і рішення Думи – теж. Як на мене – правильне рішення.

Щодо президента нам урочисто обіцяли те саме.

Зокрема, спікер Парубій на днях казав, що ВР ухвалить відповідну постанову. “В цій постанові буде зазначено, що Верховна Рада не визнає легітимність виборів президента Російської Федерації, їх результатів, правових наслідків та відповідно актів не легітимно обраної на цю посаду особи”.

І от, сьогодні постанова була проголосована. Правда, з’явилася вона у день голосування, а сам факт голосування на тлі “справи Савченко” взагалі залишився поза суспільною увагою.

Але сама постанова цікава, адже в ній нічого із сказаного спікером не лишилося.

Там мова лише “про невизнання Україною легітимності виборів Президента Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях України – Автономній Республіці Крим та місті Севастополь”.

У самому тексті – лише “сумнів” у легітимності Путіна.

Порівняйте тепер з текстом постанови про Думу.

Отже, тепер згідно з позицією України, Держдума РФ повністю нелегітимна, бо було голосування в окупованому Криму. Відповідно, її рішення теж нелегітимні.

А от з Путіним, який також став президентом після незаконного “голосування” у Криму – інша історія. Вибори нелегітимні лише у самому Криму.

Що є абсурдом, адже не можна бути трохи легітимним (як і трохи вагітною).

І це МИ (УКРАЇНА) задаємо тренд цього абсурду. А зовсім не Європа, з імпотентності якої ми звикли потішатися.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here