Сумська мафія зайнялася передвиборчими махінаціями

0
92

До уваги ЗМІ щодо підготовки фальсифікації виборів у Глухові (з уточненням)

Сьогодні вночі за забаганкою сумської мафії та сприянням продажних партійних осередків Батьківщини, Радикальної партії (які на виборах нібито “підтримують” Мішеля Терещенка) постановою ЦВК змінено СЕКРЕТАРЯ та декількох членів міської виборчої комісії Глухова. У тому числі змінено представника партії Відродження, яка займала принципову демократичну позицію. Таким чином, більшість у складі останніх забезпечено колишнім регіоналам!

Голова глухівської міської партійної організації РПЛ стверджує, що відповідні документи не підписував, про заміну не знав, ніхто таку заміну з ним не узгоджував (порушення процедури), людей, на яких, відбулася заміна, також не знає.

Оскільки громада Глухова майже 100%-во ЗА Мішеля Терещенка, у опонентів не залишається жодного шансу перемогти, крім МАСОВОЇ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ!!!

Дуже просимо максимального розголосу!

Звертаємося до лідерів політичних партій Батьківщина, РПЛ з вимогою розібратися зі своїми місцевими осередками (якщо зазначені процеси не відбуваються з благословіння керівництва зазначених партій).

Як довірена особа кандидата триматиму в курсі щодо розвитку подальших подій!

Олена Єскіна

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here