США збиралися ввести санкції проти оточення Путіна, яке живе і зберігає гроші на Заході. Тому він і почав брязкати зброєю біля наших кордонів

0
209

Аналізуючи черговий етап брязкання зброєю біля наших кордонів, я ніяк не міг зрозуміти, чому Путін його хоче присвятити цього разу?

Усі розповіді про неприпустимість розміщення гіперзвукової зброї НАТО біля кордонів України з розрахунковим часом підльоту до Москви за п’ять хвилин – це байки для російської глибинки.

До речі, з території членів НАТО Литви, Латвії та Естонії час підльоту ще менший, ніж з України. Тільки це не призводить до брязкання зброєю на їхніх кордонах, бо вони – члени НАТО.

Насправді, як я це розумію, причина загострення зовсім інша.

У Конгресі США збиралися ввести санкції проти 30 топчиновників та олігархів з оточення Путіна, які живуть або часто бувають у ЄС чи США, зберігають там гроші, купують нерухомість, навчають своїх дітей.

Цей удар був би дуже болючим для престижу Путіна в очах свого оточення. Мовляв, цар не захистив своїх бояр.

Нижче подаю їхній список.

Ось це, я думаю, і було головною причиною ескалації агресії на наших кордонах.

З хорошого. Президенту Володимирові Зеленському вдалося згуртувати довкола України наших союзників для того, щоб зупинити агресивну риторику Путіна.

З поганого. Санкції, які планував Конгрес проти вищого керівництва РФ і проти “Північного потоку – 2”, вводити не будуть.

А Путін щоразу, коли йому потрібно буде домогтися якихось поступок із боку Заходу, знову брязкатиме зброєю біля наших кордонів.

Як вийти із цього замкненого кола? Відповідь проста – нам потрібно збудувати сильну, модернізовану, багату Україну, де абсолютна більшість громадян буде готова зі зброєю в руках захищати незалежність та територіальну цілісність нашої країни. Тому що цінують та люблять Україну!

Джерело: Антон Геращенко / Facebook

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here