“Слуга народу” + “ОПЗЖ” = нова коаліція

0
639

Кандадітка від «Слуги народу» на довиборах до ВР у 179 окрузі (Харківщина) пані Вікторія Алєксєйчук знімаєтьсі з виборів.

Це діагноз цій владі, яка могла ще минулоріч влітку виставити кандидатом на округ відро черешнів – і з ймовірністю у 90% черешні перемогли б всіх інших кандидатів.

Причини зняття – очевидні. Низький рейтинг кандадітки. Але її заява з офіційними поясненнями не менш цікава.

Мовляв, інша кандадітка пані Світлична – успішний досвідчений менеджер. Тому треба підтримати її. Здавалось б, «нові обличчя» так обісралися, що вже і самі публічно ностальгують за «старими». Це вже ясно і до того було, коли вони почали метикувати, а кого із «старих» й досвідчених інтегрувати у свою владну вертикаль.

Одначе, є нюанси. на Харківщині найвищий рейтинг у двох політичних сил: “СН” і “ОПЗЖ”. Цей слобожанський округ з центром у місті з красивою назвою Лозова трохи відрізняється ментально. Але, менше з тим, дивився соціологію – все одне, ці дві партії там найпопулярніші.

Кандадітці від “СН” Алексєйчук рейтинг партії (який, до того ж, має тренд до падіння скрізь) не передався. А кандидата від “ОПЗЖ” – … Немає. Дивно, правда?

Але це на перший погляд.

“ОПЗЖ” в області очолює екс-глава Адміністрації президента часів Порошенка Ігор Райнін. Коли Ігор Львович до того працював губернатором Харківщини, саме нинішня кандадітка Юлія Світлична працювала у нього заступником. Затим – за протекцією того ж Райніна пані Світлична сама очолила область.

Думаю, всім все зрозуміло.

І тому не дивуйтесь, що нібито опозиційна “ОПЗЖ” відкликає десятками свої правки до закону про продаж землі, щоб не заважати владі.

Здається, у нас по факту вже є нова коаліція. А в Кремлі відкорковують шампанське.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here