Що означає введення санкцій проти ТВ пулу Медведчука? Кому це не вигідно? Що буде із Донбасом?

0
573

1. Зеленський та РНБО роблять спробу захисту українського медіапростору, як крок проти дезинформації та назустріч принципам нової адміністрації в Штатах. Чи не вперше за останній час ми пішли в контратаку проти РФ, на власній території. Політичний момент та геополітичний розклад – витримано. Головне витримати його й надалі.

2. Т.Козак став гаманцем російських грошей в Україні, котрі покликані впливати на політичні процеси в нашій державі. Введення санкцій проти цієї особи, як мінімум створює труднощі на певний час для легальних фінансових потоків. А на нього були оформлені мільярдні бізнеси, котрі генерували сотні мільйонів доларів щороку, котрі давали змогу нарощувати політичні сили, купувати рейтинги, ломів і тп.

3. Рейтинги ОПЗЖ в дальшій перспективі можуть просісти, за умови що рішення буде діяти й надалі. Адже сумарна аудиторія в ютюбі цих каналів буде не більше кількох десятків тисяч. Але точно не мільйони, як це було в каналів. Питання куди перекинеться їх електорат? Але виводячи інструмент політичного впливу каналів, ми можемо отримати активізацію росіян на Донбасі (хоча військові кажуть що вона уже сталась раніше). Що вигідно Путіну, адже відволікатиме від скандалу із Навальним та Гелінджиком, в середині самої Росії.

4.Зеленський вибиває патріотичну платформу із рук Порошенка, котрий за 5 років не зміг зробити цей крок, але приватизував тему патріотизму. Наразі патріотизм як тема, буде більш диверсифікованим та менш монопольним.
Відсутність латентного партнера на стороні ідеологічного ворога, може сприяти зупинці стратегії розколу, котру використовували Порошенко та Медведчук, для нарощування власних рейтингів.

5.І про свободу слова: чи можна вважати санкції проти Козака обмеженням свободи? Я відповім по іншому, як людина що була в чорному списку його каналів. Чи потрапляння в такі списки і їх наявність на так званих ЗМІ є обмеженням свободи слова?

Я думаю що ні.. Це типу їх право і їх редакційна політика. Тому і їх потрапляння, в редакційну політику держави – не є обмеженням..

Небезпеки: звичка обмежувати, може перекинутись і не тільки на пропагандистські ресурси агресора. І тут громадянам варто пильнувати.

І останнє: новий політичний сезон обіцяє бути активним та цікавим. Тримайте порох сухим та чекайте на безліч подій.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here