Що має зробити влада для підтримки безробітних

0
124
безробіття
фото: УНІАН

За місяць карантину майже півтора мільйони українців втратили роботу. Загалом у нас зараз понад 2,5 мільйонів безробітних, а на кінець року прогнозується 6-7 мільйонів разом з заробітчанами, які повернулися додому. Сьогодні головне завдання держави – допомогти цим людям вижити. Як саме?

1. Надати підтримку, податкові стимули малому і середньому бізнесу, щоб максимально зберегти робочі місця і після карантину людям було куди повертатися.

2. В умовах, коли закриваються зовнішні ринки, скористатися можливістю підняти внутрішній ринок – ухвалити мій закон “Купуй українське, плати українцям” і забезпечити держзамовленнями наші підприємства.

3. Надати доступні кредитні ресурси та забезпечити посівними і паливно-мастильними матеріалами аграріїв, щоб не допустити зриву посівної кампанії.

4. Надати фінансову допомогу і прирівняти до безробітних селян, які втратили можливість продавати молоко на ринках і залишилися без заробітку.

5. Заохотити дешевими кредитами заробітчан, які повернулися в Україну, відкривати тут власний бізнес, щоб після карантину вони залишилися вдома, мали гідний дохід.

Це лише частина заходів, які ми пропонуємо. Якщо їх реалізуємо – вийдемо сильнішими з цієї кризи.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here