Ще +30 днів карантину. Але що зроблено за минулий тиждень?

0
662

+30 днів карантину це – правильно! Але що було зроблено за тиждень, що минув? Тестів немає, масок немає, економіка починає дихати на ладан.

Але 100500 тисяч відеозвернень, телевізійного піару та розпилених держкоштів.

І це в той момент, коли як мінімум виробництво масок можна було дати на внутрішнє замовлення. Мільйони людей без роботи. Мінус такої ідеї – відсутність відкатів, тут китайській корпорації поприємніше буде.

Замість реального штабу – ми отримали пікнік з олігархами, котрі поїхали доїти області. Сваряться із ставлениками інших олігархів і знову ділять бюджет.

Ситуація не найбільш яскрава, проте, період кризи – можливість на самоочищення державної системи. Політичний запит в посткризовий період дуже сильно зміниться, безліч політиків стане практично не потрібними та не актуальними.

Друге – населенню треба більше самодисципліни та роботи, сподіватись на владу не варто, тисячею всіх не нагодуєш.

А резервів МВФ вистачить тільки на перекриття старих боргів, олігархічні апетити та корупцію чиновників. Тому людям варто думати як протягнути кілька місяців пандемії та практично рік економічної кризи.

Варто включати мислення та розуміння того, звідки брати кошти на свою сім’ю та родину, як оберігати державу та своє місто. Не забувати про громадські активності та протидію корупціонерам та латентним автократам, котрі мріють скористатися кризовим шансом.

А також потрібно брати участь у волонтерських ініціативах, зборах коштів та пошуку медобладнання та препаратів. Допомагати лікарям та старшим людям. Це все ви точно прекрасно знаєте.

Якщо у світі це виклик для медиків та економіки, то для нас це ще й виклик на державність.

Але не перший, і точно не останній. Все буде добре!!! просто потрібно сильно постаратись!!!

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here