Доброволець-іноземець опинився в базі розшуку ″Миротворця″

Сепаратисту, який загвинчував полоненим солдатам болти в череп, суд дав три роки умовно.
Стільки отримав іноземний доброволець в Україні, у якого ″беркута″ на блок-пості знайшли двадцять автоматних патронів у машині.

Не ствол, не гранату. Двадцять патронів. Так не возять зброю. Це просто не помітив, забув викласти.
Наш солдат-іноземець отримав умовно і лишився воювати. Безвилазно з початку війни. Нещодавно у новинах проскакувала подія за його участі.

Я багато популяризував базу сепарів ″Миротворець″ – psb4ukr.org. У широких колах солдатів. І у вузьких колах – кому провожу семінари по полюванню на сепарів.
Так от виявилося, що той наш доброволець-іноземець в базі розшуку ″Миротворця″. Суд дав умовно, а його вписали. Не як сепара, а просто громадянина що в розшуку мусарки.

Може скоро там бути і мені? І половині ДУК, само собою. Добровольци?… Хуєвольци, ггг. Будем висіти поруч у списку з російськими терористами.

Я не вважаю, це приводом бігти валити режим Порошенка.

Те як провалюють реформи – виведе на вулиці всіх. І без наших зусиль і втрат. Пасіонаріям краще приділити увагу доброму плануванню та навчанню. Не хочете ж, аби через п`ять років в смітники запихали за бездарність нас?

Щодо безпощадного бунту… Oleksii Tamrazov якось гарно іронізував. Що всі хто хотів стріляти й вішати давно міг тим зайнятися. Звідки береться стіки пустих понтів про розстріли? Почнеться – без нас не обійдеться. Зачепить усіх. І встигне ще кожен. ДУМАЙТЕ ЩО ПОТІМ РОБИТИ.

Тому я просто розповів цікаву історію. А в цій масці брали сепарів, коли відпрацьовували прифронтові міста. Знайшов у камрадів на задньому сидінні джипа.

Будемо далі пропагувати базу ″Миротворця″. Хоч там менти шукатимуть і нас.
Будемо далі ловити сепарів. Хоч їх і відпускають, раз по раз.
Будемо далі учитися, розвиватися, формувати команди для розбудови держави. Хай скільки сфабрикують справ і закривають нас в ″тюремні університети″.

Євген Карась


Загрузка...