Росія прикриває релігійністю відсутність моральних орієнтирів

0
106

Доброго вечора і доброї ночі. Понеділок.
Слава Україні!

Давайте трохи помріємо. А чому ні? Завтра день Святого Володимира. День тезоіменитства для всіх Володь.
Путін до того відноситься дуже уважно. Він сьогодні вже побував з патріархом Гундяєвим у храмі святого Володимира, другому за величиною в Москві. Він так спішив відреставрувати його, по скоріше для себе, до дня своїх іменин, що аж забідкався. Він дуже спішить наблизитися до Бога. Гундяєв сьогодні подарував йому ікону святого Володимира.
Путін вірить в Бога, як Янукович. Намагається домовитися і думає, що той йому пробачить все, за гроші. Купує Божу любов. Так само Янукович бігав по всіх храмах і замолював гріхи та просив підтримки і захисту в Бога через московський пархат.
Але ж кожній розумній людині відомо, там його бути не може! Серед продажних попів? Серед кгбістів? Там де немає таємниці сповіді, де священники пишуть доноси у ФСБ. Де він там може бути? Добре, про про це не зараз
Отже Путін шукає підтримки у Бога там, де його немає, хоча він вірить, що він там є. Але питання в іншому, ЧОМУ він шукає? Йому, що потрібні скрепи ? Не смішіть його іскандери, вони і так вже від одного сміху розвалюються. То чому ж? Може чує свій кінець?
Може він, як Єльцин в день своїх іменин скаже всім чао? І за традицією москальських князів та царів піде в монастир.? Так часто бувало, князі та царі готували собі тепле місце в монастирях, оплачували варіант “все включено” і виходили на пенсію. Ви думаєте вони там бідкували і тримали себе чорному тілі? А якже! Вони там жили та пили у веселощах та радощах. Але не у всіх то добре виходило. Але ж б Бог не фраєр…
Отже помріємо сьогодні? Може Путін завтра піде у монастир? Хай і москальский де Богом і не пахне. Хай йде, людям легше стане.

Трохи про політичну погоду. Без змін.

Слава Нації!
Бог нам в поміч!
Кримські татари, Бог в серцях, а не там де багато золота… Аллаху Акбар!
Росія – місце, де не може бути Бога, хоч він і повсюди. Там його просто вигнали своїм існуванням.

Степан Стецько