Путін знову дає привід для обговорення на сборах Генасамблеї ООН

0
127

Доброго ранку, друзі!

Надворі в нас вівторок, осінь поступово вступає в свої законні календарні права, погода просто ідеальна для активних занять спортом, фізкультурою і добрими справами. Впрочем, все це треба робити без огляду на погоду та пору року. Ітак. Каву заварили? Чай не пересолодили? Тоді вмощуємося і смотрім чим нас позабавіт міровая арена.

На світовій авансцені через тиждень, 15 вересня ожидається вихід деб’ютантов – суддів Донецького районного суда Ростовской області РФ. Це той случай, коли ніхто з них на сцену не просився, но начальство сказало “нада” і, як в совецькі времена случайно взяту бригаду доярок посилали на обласний конкурс самодєятєльності, так і донецько-ростовським суддям предпісано вивчить слова, надіть чорні мантії та кокошніки і под треньканьє балалайки зачитать “приговор”.

Суддям желатєльно в цей момент не дивитися в зал, де сидітимуть чопорні і чванліві западні діпломати, які шото записуватимуть собі до нотатників. Ну і дуже желатєльно не давать слова Наді Савченко. Бо де гарантія, шо Надя замість сказать суду “спасіба” не предасться натхненному попранію честі і достоїнства презідєнта РФ Б.Б.Хуйла? А суддям потом отвічать, чого не пресєкли жидобандеровську пропаганду в государственном учреждєнії. І ще потом отвічать в Гаазі, чого затикали рота делегату ПА РЄ і винесли їй неправедний приговор. Кругом засада і судді наверняка судорожно вспоминають, шо в них хронічеське плоскостопіє та прочі смертельні нєдуги, через які не гріх і больнічний взять. Но Кремль строго за ними наблюдає, намекаючи, шо гораздо більші проблеми із здоров’ям в них начнуться, єслі вздумають сімулірувать і дєзєртірувать.

Но фішка в тому, шо справа Наді Савченко не просто собі побочний ефект тєкущої гібридної войни, як це собі думають нєкоторі політологи. Сільська аналітіка щитала і щитає, шо справа Савченко – окрема стратегічна битва, перипетії якої впливають на общий хід воєнно-політичних дєйствій та вносять существенні корективи у плани шатбов по обидві лінії фронту. Фактично наша Надя єдінолічно являє собою окремий род войск, який наносить по Хуйлу мощні удари, від яких содрогаються кремльовські башні, а мірові лідєри координують свої дєйствія з воєнними замислами нашої бойової дівчини. На яку не мають впливу не лише Порох, як верховний главнокомандующий, но даже Надіна мама, Марія Іванівна. Де уж тут Хуйлу втовпитися і повліять на рішення та плани Наді. А Надя явно не намерена так просто отпускать Хуйла, якого вже більше года крепко держить за шиворот.

От например, предположимо, шо Хуйло надумав учініть хитрий фінт ушами і викрутиться з-під санкцій. Бо оті санкції, над якими в Кремлі так довго і іскреннє реготали, допікають щоразу сильніше. Ну о чом говорить, єслі крупнєйшим внєшнєполітічеським достіженієм Хуйла за 2015 год являється полученіє італійської візи Кобзоном. Та в нас у Києві таких геополітіков, які крутяться коло візових центрів, сотні. А вот за Матвієнчиху Хуйлу договориться не удалось. Хотя він дуже хотів, шоб Валюха злітала в Нью-Йорк в качестве парламентьора і шепнула кому нада, шо Владімір к разговору гатов. І у нєго єсть інтєресниє предложенія. Американці не вняли намйокам і відказали Валі в грубій, уніжающей достоїнство Хуйла формі.

В общем, далі так продолжаться нє может, – рішило Хуйло, бо вибивати візи для всіх больних в Росії в нього нема ні времені, ні сил. Да і нє царскоє ето дєло консулам звонить. Тому предположим, шо Хуйло іскреннє хоче січас кардинально перетасувать колоду і начать іграть по новим правилам. По етім правилам, Хуйло соглашається максимально виполнить свою часть мінського договорняка з тим, шоб к Новому 2016 году над обладміністраціями в Донецьку та Луганську знов майоріли українські прапори, а доблесні українські прикордонники заступили на бойове чергування по всьому периметру кордону. Шо тагда?

– А тагда ми з тебе знімемо санкції – вискочив радосний Олланд, но його тут же здержала бундесфрау Меркель.

– Знімемо санкції, но частічно. – сказала фрау, і напомнила про Крим.

– Но ведь самі протівні санкції іменно кримські – вздихає Хуйло. А мені нада, шоб все вернулося, як преждє. Шоб нікакіх санкцій, но Крим мій.

– Нє, так не буде – вступає в разговор госсєкретарь Керрі – Крим і санкції єдіни.

Хуйло довго думав-соображав, втайнє надіясь, шо воно якось саме розсосеться. Но воно не розсасується, а лише усугубляється. Шо же дєлать? І тут в Хуйла визріває геніальний з його точки зренія план: ДНР-ЛНР так уж і буть сліваєм, а Крим міняєм на ІГІЛ! Боєвіков в Донбасє усміряєм, ставим послушну верхушку, а хто єрепениться – в расход. Ілі в Сірію, єслі так уж воєвать хочеться.

І Хуйло на колєнке, слинячи олівець, пише сікретний план пакетного соглашенія, которий, єслі його колись найдуть, стане чудєсним експонатом в музеї Інституту психіатрії АМН України. Общі риси пакету предположить нетрудно: Україну Хуйло оставляє в покої, хрен з нею, но без Криму. Україна нехай іде в ЄС, єслі візьмуть, но вот в НАТО – ні за что. А за це Хуйло просить отмінить всі санкції і прийнять його обратно в Джі-8. Хуйло клянеться, шо готов буть всячеськи покладіст і послать своїх солдатіков в усіх тіраристичних притони світу, например в Сірію. Бо своїх солдатіков йому отнюдь не жалко, велічіє Росії і спокойна старость важнєє.

Но американцям хитрий план Хуйла осуществить обмен Криму на Сірію ожидаємо не понравився. Во-первих тому, шо із Сірією вони вместє з саудами і самі розберуться, а во-вторих пускать Хуйла на Бліжній Восток слішком много для московського дурачка честі.

Ну і Україну зливать ніхто на Западі не намерен – слішком многоє положено на олтар відривання України від щупалець Хуйла. І той же Хуйло сильно постарався, шоб розбудить монстра в ліце НАТО, поетому Альянс вже не на шутку возбудився, прикидуючи, як зросте бойова міць НАТО, єслі в його лави увіллється наіболєє боєздатна армія Європи зі свіжим опитом бойових дій. Неспроста НАТО відкриває в Києві повноцінне посольства, нарощується фінансова і матеріально-технічна помощ, а Солтенберг даже напросився на бліжайше засідання РНБОУ. Чим хунта ніколи не забуває похвалитися пресі, поглядуючи як кумедно міняється міміка Хуйла.

В общем і целом Запад повертів в руках бумажку з хитрим планом Хуйла і равнодушно її скомкав. Як це вже робив не раз, і не два.

Но Хуйло отступать нє намерен, та і отступать йому по суті нєкуда. Кроме того, Хуйло болєзнєнно упрям і єслі його кудись не пускають, то він лізе напролом, нє заботясь о порваних штанах. Про то, шо Хуйло напролом поліз у Сирію, за шо получив замечаніє США, ми дізналися із утреннього звонка Керрі Печальній лошаді. Госсєкретарь задав Лаврову ряд неприятних вопросов: шо то за переброска под Дамаск авіації? І шо то за зєльоні человечки, які тяжко дихаючи під вагою великих рюкзаків тайними тропами тьопають в Пальміру?

Печальна лошадь нічого вразумінтєльного сказать не може і привично бреше, а ми понімаємо, шо Хуйло рішив поставить Запад перед фактом. От тому в Сірію гружоні оружієм і пробираються зєльоні человечки, які там особої ролі не зіграють, а безславно погибнуть. Зате подарують Хуйлу удовольствіє осознавать себе міровим ігроком. І кроме того, нада ж про шось говорить в Нью-Йорку на засєданії ГА ООН, а дід уверен, шо може і в ці хвилини коемльовські спічрайтери пишуть Хуйлові речуху. На яку він покладає великі надєжди.

Однако, шо іменно писать, спічрайтери тєряються, бо установки постоянно змінюються. Он даже Улюкаєв полетів в Брюссель, шоб поговорить з Пашою Клімкіним та Сесількою Мальстрьом нащот зони свободной торговлі Україна – ЄС. Но прилетів Улюкаєв без інструкцій від Хуйла і шо казать не знав. Тому Паша з Сесількою поулибалися і відпустили Улюкаєва з миром. А шо Улюкаєв може – обичний чиновник і заложнік глупості Хуйла. Но глядя на растєряну постать Улюкаєва можемо зробити несложний вивод, шо Хуйло в замешатєльстві і не знає, яку лінію гнуть дальше. І дуже сподівається, шо бліжайші два місяці дадуть йому якийсь просвет в конце тоннеля. Принаймні уходя Улюкаєв намекнув, шо в ноябрє надіється прилетіть для болєє содєржатєльного разговора. А, возможно, і предмета для переговоров ніяких не буде, раз уж Україна та ЄС так одностайні в свойом намеренії начать із 1 січня 2016 року оту многострадальну ЗВТ. З якої, собственно, у листопаді 2013-го все і началося.

Но предположим, шо мірова закуліса рішить, шо Хуйлу всьо равно гаплик, але ускорять його гаплик ціною нєпредвідєнних жертв не варто. І согласиться временно погратися з ним у отдєльні пункти його плану. Например, переконцентрірувать свою увагу на Ближній Восток. Єстєственно, при условії, шо Хуйло чемно виконає мінський договорняк і закриє вопрос про ДНР-ЛНР як про досадне нєдоразуменіє в історії українсько-російських взаємин. Дід не думає, шо Запад піде на подобні соглашенія, но тягнути резіну двусмислєнними нєдоговорьонностями вполнє може. Врем’я от времені годуючи Хуйла оптимістичними намйоками, шоб воно по крайній мірі не стріляло.

І тут, в разгар подковйорних ухажіваній Хуйла за Западом, у вирішальну фазу вдруг увійде процес над Надєю Савченко. Делегат ПА РЄ та Герой України в своєму виступі дасть вичерпну політичну оцінку державному керівництву РФ, заявивши, наприклад, шо Хуйло – мудак. Ілі шось там іще, словниковий запас у Наді впечатляющий. Мірові агентства моментально росповсюдять красочний переклад її слів на всі мови світу, а в Хуйла після услишанного вполнє прогнозовано зірве кришу. З Хуйлом случиться коротка, но бурна істерика, дальше звонок Шойгу, крик, шум, гам і армейський мат – мирні усілія сорвані. Война возобновляється, соглашенія летять коту под хвост, Запад плюється і закатуючи рукави оп’ять береться за Хуйла з новими силами. І з гораздо болєє печальними для нього послєдствіями. Потому шо шансів у Хуйла вирватися із западні, в яку він здуру заліз, нема ніяких. А наводчиця Надя, коордініруя огонь западних батарей, проконтролірує, шоб Хуйло з крючка не сорвалося.

Зберігаєм бадьорий бойовий дух, держим кулаки за Надю та всіх полонених, продовжуєм допомагати Армії, активно займаємся спортом і читаєм repka.club.

І слєдім, шоб віздє порядок був! А не то, шо січас

Свирид Опанасович

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here