Прогнозую серйозну кулуарну рубку за крісло т.в.о. директора ДБР

0
186

Ще один приклад того, як дійсно важливі та принципові для суспільства речі замилюються галасливими, але нікчемними інформприводами. Ми змагаємось у гуморі, наші опоненти зміцнюють позиції.

Минулого тижня сплив термін повноважень для виконання обов’язків Директора ДБР Соколовим. Тепер, за процедурою, виконуючим обов’язків має стати горезвісний адвокат Януковича Бабіков, другий заступник Директора.

Проте ймовірне призначення Бабікова є завідомо незаконним, оскільки він має конфлікт інтересів, підтверджений керівником НАЗК Новіковим. Я розповідав вам, в чому полягає цей конфлікт інтересів в своїх стрімах. Як на мене, Бабіков в принципі не має жодного права працювати в ДБР, і дуже добре, що моя позиція нарешті знайшла офіційне підтвердження.

Наскільки мені відомо, з п’ятниці минулого тижня лобісти Бабікова намагаються “вирішити питання” з Новіковим, але він не погоджується. Зараз на Новикова здійснюється тиск низки зацікавлених у вирішенні питання осіб, аби він змінив рішення і не перешкоджав призначенню Бабікова.

Таким чином, в ДБР виникла ситація, коли заступники Директора уже не можуть виконувати обов’язки, а будь-яку іншу особу з керівного складу Бюро також не можуть призначити, адже за цю кандидатуру буде потрібно відповідати перед президентом ну і в принципі призначення ноунейма треба якось обґрунтувати.

Прогнозую серйозну кулуарну рубку за цю ласу посаду протягом кількох наступних днів. Журналістам-розслідувачам можна починати нічні бдіння під ОП – має бути цікаво.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here