Помилки влади призведуть до моментальної руйнації олігархічної системи

Влада робить все більше фатальних помилок, які рано чи пізно призведуть до моментальної руйнації системи
 
Останні місяці все більше показали широкому загалу, що український політикум – звичайний цирк уродів. Не лише фізичних, а й моральних та духовних. Ті, хто на крові патріотів самоназвав себе “лідерами нації”, і намагаються прискорено збагатити свої і так космічні статки у посполитих все більше викликають асоціацію ненажерливих свиней, які дорвалися до корита і не можуть зупинитися. І набиваючи свої безмірні тельбухи, ці свині, як із притчі Ісуса, самі несуться у прірву, на свою погибель…
 
Влада робить все більше фатальних помилок, які невдовзі призведуть до краху, загибелі цієї системи. Про це говорять усі аналітики. І смерть нинішнього феодального ладу олігархічного паханату вже стоїть на порозі. Саме через нерозуміння, чи небажання зрозуміти елементарних істин: чим більше людей мерзне у квартирах, і чим більше громадян не має що насипати у тарілку – тим більше буде невдоволених, які підтримують соціально активних, пасіонарних революціонерів у їхній боротьбі з несправедливістю. Однак, чим більше буде простих голодних посполитих брати участь у бунті, тим більш сліпим і жорстоким та анархічним він буде. Танцювати на сцені майдану наркоманкам, які видають себе за співачок і закликають цьоматися з беркутівцями вже ніхто не дасть…
 
Причина сліпоти зрозуміла: політтехнологи, які обслуговують двори кандітєра та кроля не є близькими до народу. Подейкують навіть, що найбільший вплив належить до “іноземних консультантів”, які прокачали обох головних очільників нинішньої влади, і впарюють їм на віковічні перспективи возсідання на київських горах і дерибану країни. Очевидно, що саме нові політтехнологи вигадали нову форму для впливу на громадськість: змонтовані відеофільми. Спочатку показали події 31-го серпня під ВР. Потім намонтована ж фальшивка про Мосійчука, потім – Корбан. Після нього стара шльондра Януковича – Лукаш передала українцям вітання у відео-зверненні. Порошенко та Яценюк також взяли за моду постійно звертатися до народу, який вони ще сподіваються напарити про нелегкість виконання ними передвиборчих побрехеньок і для показу імітації державницької діяльності.
 
Розрахунок політтехнологів лежить на поверхні: стара як світ істина, викладена у безсмертному творі Леся Подерев’янського, яку він вклав в уста Саломона Самсоновича: “Розумієте, Мурзік Васильович, людина завжди цікавилася трьома речами. По-перше -своїм калом, по-друге – питками та казнями, і уродами. Дайте їй все це, і вона буде відчувать, шо живе не напрасно”.
 
У нашого головного очільника – Порошенка, який заслужено отримав від народу поганяло “кандітєр”, навіть головний продукт, із яким він осоціюється, схожий на кал. Продукція “Рошен” забракована західними споживачами і заборонена у країнах ЄС. Через жахливу якість. А наші посполиті більше асоціюють його із шоколадом, який розтанувши є великою какою з купою хімії. І що символічно – головний фінасовий рішала і заступник у АП в Порошенка носить прізвище Ложкін 🙂 дивина та й годі.
Але кількість калу в українському політикумі на цьому не завершується. Глянувши на цирк під куполом на вулиці Грушевського, можна стверджувати, що ті, хто отримав мандати у Верховній Раді, на 95% є ходячим калом. І уродами. Особливо у владній БПП (особисто я знаю у цій фракції лише одного нормального чоловіка, який там опинився через обставини). Цей цирк уродів щодня на всіх ефірах і у журналістських розслідуваннях показує своє уродське єство і кал: накрали мільйони, насосали машини, віджали бізнес, вирубали заповідник під дачку для барашків та індиків… і нема цьому кінця і краю. Очевидно, що вони самі відчувають, шо живуть не напрасно. І людям є на шо подивиться…
 
З казнями, канєшно, зараз ніззя – ЄС і світова громадськість засудить. Навіть у смітник кинути урода ніззя. Он яка піна у Ірини Гєращєнко через це виступила. Це ж, якщо рига сьогодні кине чернь, то завтра, дивись, і БППшника чи представника кролячого сім’я жбурнуть! Ніззя! Неположено! Вони самі між собою порішають кому можна, а кому нє.
 
Відтак, замість казнєй вони організували питкі. Тобто, катування. Але через те, що ідеологічно Порошенко не може катувати своїх старих однопартійців – ригів, які є його дітищем, то вигідніше розправлятись із ненависними для нього націоналістами. Так і з Путіним можна гешефти крутити, і від ворогів позбавитись всередині країни. Тому всі питкі і казні нинішній режим сконцентрував на боротьбі з патріотами.
 
Однак, політтехнологи і заморські консультанти у цьому розрахунку забули про одну важливу річ: навіть якщо замучити тисячі козаків у котлах, і заперти їх на війні, то простий люд, який нещадно обдирається владою, рано чи пізно збунтується. І, найімовірніше, початок цього бунту буде спонтанним і некерованим. Принаймні, чим більше патріотів вони посадять, тим більш сліпим і нещадним буде ця різанина…
 
Початок може дати черговий мусорський бєспрєдєл, наїзд на пішохода багатеньким вилупком, якого буде відмазувати уся система, рейдерський віджим землі, та будь-що. Система грабіжницька, злочинна, і стоїть на цьому. Вона не змінилась, навіть навпаки – стала ще нахабніше красти. Але змінились люди. Вони швидше організовуються, і головне – багато хто вже отримав безцінний бойовий досвід. Будь-який боєць АТО краще мислить у стратегії та тактиці боротьби і більш безстрашний, ніж мусор, який звик воювати лише з бабками на базарях та студентами. Якщо йому чинять опір, та ще й організований, – мусор втікає… Я впевнений, що після початку цього вони також, як і на Донбасі, заявлять, що вони “внє політікі”.
 
Отже, влада робить все більше і більше системних помилок. Колосс на глиняних ногах все більше розтріскується, а на фронтах виковуються нові Хмельницькі та Гонти, які очікують на слушний момент, щоб нас, хоч на якийся час, справді назвали хунтою, яка до влади прийде і порядок наведе. Режим Порошенка-Яценюка-Авакова штовхає до цього країну семикілометровими кроками.

Загрузка...