Після корупційного скандалу з Юрченком у «СН» і Зеленського зменшилися можливості бути хорошими

0
85

Звершилося! «Слуга народу» по-справжньому вляпалася у корупційний скандал. Нардеп від «СН» Олександр Юрченко попався, і то серйозно. У звинуваченнях НАБУ є все – розмови на камеру про корупційні схеми, отримання «котлети», реєстрація змін до законопроекту після отримання «котлети».

Якщо у випадку з «плівками Єрмака» ще можна було якось відбрехатися. Мовляв, нікого нікуди не призначили, доказів отримання грошової винагороди немає, та й, взагалі, брат Єрмака – не Єрмак, він не посадовець і може говорити з ким хоче про що захоче. З Юрченком так просто не відбрешешся. Юрченко – народний депутат, а злочин задокументований і оприлюднений. Корупційний скандал майже ідентичний тому, у який в минулій каденції ВРУ потрапили Борислав Розенблат з Максимом Поляковим.

Після скандалу з Юрченком «Слуга народу» може закривати «кейс» про «чесних, які не беруть хабарі». Тепер недосвідченість «слуг» не виправдаєш чесністю.

Зе!команді треба терміново шукати нову фішку для самопрезентації. На одну принципову відмінність від попередників стало менше. Про некорумпованість вже не розкажеш – не повірять. У «Слуги народу» і Зеленського зменшилися можливості бути хорошими для виборців.

До речі, зверніть увагу на біографію Олександра Юрченка. 2012 рік – помічних нардепа від «Свободи». 2014 – помічник нардепа від «Самопомочі». 2015 – помічник нардепів від УКРОПу і кандидат у депутати Київради від УКРОПу. 2019 – народний депутат від «Слуги народу». А ще були ГО «Люстрація» і ГО «Чорна Рада».

Чувак взагалі не запарювався над відповідністю партій його переконанням. Тупо йшов до тої вершини в політичній кар’єрі, де дають хабарі цікавого для нього розміру. Прийшов. Разом з ним «прийшла» вся нова влада.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here