Піраміда B2B jewelry лопнула. Терміново ловіть шахраїв і аферистів!

0
14125

Поки країна переживає страшні часи кризи і пандемії, хтось наживається на простих українцях.

Чимало сюжетів в ЗМІ вже було про фінансову піраміду під назвою B2B Jewerly, яку організував новітній Мавроді – підприємець-ювелір з Ладижина Микола Гонта. Детально про схему афери можна погуглити є купа матеріалів.

До останнього дня наївні українці, переважно пенсіонери з районних центрів, несли свої останні гроші в сподіванні заробити шалені відсотки. І ось на допомогу аферистам прийшов карантин, під приводом якого всі магазини закрились.

До мене надійшло вже чимало звернень від ошуканих вкладників з проханням допомогти. Ми вирішили проїхатись по магазинах B2B в Києві і подивитись. Скрізь закрито, телефони не працюють. Навряд чи вони колись вже відкриються.

Правоохоронні органи удають, що нічого не відбувається. Мовляв заяв не надходило, ми нічого не чули і не знаємо. Звісно така масштабна афера не могла б відбутись без їхнього прикриття. Масштаб афери – сотні тисяч українців, які вклали гроші. Завтра вони будуть штурмувати державні органи з вимогою допомогти.

Звертаюсь до всіх поширити це повідомлення і відео для своїх близьких, хто можливо повівся на цю аферу. Негайно пишіть звертайтесь в правоохоронні органи. Поки ще є час потрібно встановити всіх махінаторів і не дати їм сховатись і забрати кошти.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here