Нові домовленості в Мінську можуть повернути регіоналів до влади

Друзі, заспокойтеся.
Від виступів в ООН та гучних заяв нічого трапиться. Головне то перемовини в кулуарах. І то, те все вже домовлено раніше, тільки закріплюється, або уточнюється. Або ще, щось особисте кажеться. А промови з сцени то таке саме шоу.
Важливі конкретні резолюції ООН і то дуже мала кількість, коли вони конкретні, а не “за мир у всьому світі.” Тому не реагуйте так сильно на всілякі шоу типу вийшли з залу. То все показуха. От важливіше про що домовляться в Мінську. А Ви знаєте, про що в Мінську домовилися? Ні. Там де щось вирішується завжди тихо, а шоу для плебса, до речі нічого не варте, ні про що не каже. Ну вийшли з засідання в ООН та грюкнули дверима, а в Мінську отримають федералізацію замасковану під децентралізацію , або амністія з закріпленням сепаратистів або регіоналів в керівництві на Донбасі.
Тож розслабтеся і не псуйте собі апетит. Важливіше буде не тут. Відносьтеся до ООН, як до тусовки де поїли та потанцювали. Ну може ще хтось з кимось поцілується. Головне вирішується все за фіранками, а де вони будуть не важливо. Ви дуже багато отримали від засідань Радбезу ООН? Отож.
ТО насолоджуйтеся Шоу, але дивіться в інший бік.

PS. Гітлер нагородив Карла Вольфа новим званням та медалькою за перемовини з американцями та англійцями, нібито за посівання роздеру між Заходом та Радянським союзом, а Вольф просто на просто злив Італію союзникам. До речі все в Радянському союзі знали, бо посли Америки та Англії повідомляли про перемовини, та пропонували приймати участь в переговорах. За те ви побачили красиве шоу про Штирлиця, який помішав американцям домовлятися. Все казка, на справді все інакше.

Степан Стецько


Загрузка...