“Незалежність” взамін політичної корупції

0
169

Рада на позачерговому не святковому засіданні готується прийняти (у підсумку ухвалила, – авт.), як невідкладний, президентський законопроект #0063 про ратифікацію Угоди з ЄС про отримання Україною макрофінансової допомоги від ЄС у розмірі €1,2 млрд.

Це гроші не на розвиток, а тупо на проїдання, задля латання фінансової діри у 300 видимих, а всього більше 500 мільярдів невидимих гривень дефіциту українського бюджету.

А тепер найголовніше!

Ось що наші європейські партнери передбачили, а наш уряд підписав, а “слуги народу” узаконили. Те, що є в додатку до меморандуму з ЄС:

1. Надавати Єврокомісії будь-яку інформацію, яку вона вважатиме необхідною.

2. Контроль над усіма закупівлями МОЗ. Створення Наглядової ради державного медпідприємства “Медзакупівлі” та контроль над ним.

3. Реформа податкової та митниці, ліквідація Державної фіскальної служби (податкової поліції) і створення агентсва з розслідування економічних злочинів, контроль над проведенням конкурсів та призначенням керівників податкової та митниці.

4. Створення нової Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з міжнародною участю.

6. Створення Комісії з питань етики з міжнародною участю, яка буде мати повноваження призначати і звільняти членів Вищої ради правосуддя.

7. Контроль над прозорістю конкурсів на державну службу.

8. Контроль над атестацією прокурорів на регіональному та місцевому рівні (і це дійсно треба партнерам з ЄС?).

10. Розширити повноваження приватних виконавців проти будь-якого боржника від 100 тис грн., надання права блокування виконавцями коштів на банківських рахунках (боржників за газ і ЖКГ чекають шалені часи).

11. Контроль над поверненням активів «ПриватБанка».

12. Контроль над створенням наглядових рад найбільших держпідприємств (наш уряд гарантує мільйонні зарплати членам і повний контроль з боку ЄС).

13. Скасування спецобов‘язку “Нафтогазу” постачати український газ населенню та відміна держрегулювання ціни на газ для населення, через що зростуть тарифи.

Цей меморандум вже підписаний від імені України Мінфіном та Нацбанком. За кредитом звернувся цей уряд України у квітні 2020 року.

Цей меморандум свідчить про те, що нас з вами позбавляють Незалежності всього лише за € 1,2 мільярди!

Це просто жах.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here