Місцеві вибори: боротьба за голоси

0
155

Ще раз про висування кандидатів на місцеві вибори.

Свій список презентувала «Батьківщина». Його очолив нардеп Олексій Кучеренко, якого висунули і кандидатом в мери Києва від «Батьківщини». В першій п’ятірці виборчого списку «Батьківщини» більшість складають відомі особи – Віталій Нестор (керівник міської «Батьківщини»), Денис Москаль (депутат Київради), Олександра Кужель (колишній нардеп).

Серед перших номерів по окремим територіальним округам Києва є колишні і нинішні депутати Київради. І це обумовлено новою виборчою системою. Ставка робиться на відомих політиків (навряд виборці будуть голосувати за невідомих), а також на політиків, які мають вплив по окремих районах і округах Києва.

Також зверну увагу на те, що делегатів міської конференції «Батьківщини» привітала (по телефону) Юлія Тимошенко. Вона потроху повертається до активної політики. До речі, пообіцяла взяти активну участь в агітаційному процесі. Так що після її одужання можна чекати передвиборного туру Юлі по базових регіонах «Батьківщини». Це також передвиборна технологія, яку використовують й інші рейтингові лідери.

Показово й ідеологічне позиціонування «Батьківщини», на якому наголосила Ю. Тимошенко: проти Порошенка, який «передав Україну в управління транснаціональним корпораціям», і Зеленського, який «розвиває систему зовнішнього управляння, отриману у спадок від П. Порошенка». Чому саме така послідовність в об’єктах критики? Іде змагання за виборців, які відходять від Зе. І ці виборці переважно були проти Порошенка. Тому спочатку критикується Порох, а потім Зе.

Також критикуються тарифна політика, ціноутворення і мінські угоди. Фактично, це головні тези передвиборної програми «Батьківщини».

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here