Люди президента зупинили люстрацію суддів, що репресували активістів Майдану

0
98

Нова Вища рада юстиції, де керують люди Петра Порошенка, послала подалі закон “Про відновлення довіри до судової влади” і всю річну роботу з легітимної, схваленої експертами Ради Європи люстрації суддів, які тероризувала Майдан.

Всі дії цих тітушок в мантіях, які тоді забороняли мирні зібрання, давали дозволи на прослуховування активістів, заарештовували сотні людей, мали бути оцінені незалежною комісією. Складена з адвокатів майданівців, самих суддів та делегатів від Парламенту цю комісія багато місяців працювала (у приміщенні Вищої ради юстиції), вивчила кожне рішення і встановила, що 28 суддів порушили присягу і мають піти (на вихід з речами).

Подання на звільнення за Конституцією може давати лише Вища рада юстиції. Зараз вона засідає і вирішує… розпочати наново розслідування по кожному судді.

Я не витримав, перервав їх засідання і нагадав, як в квітні 2014 року, перед звільненням попередньої Вищої ради юстиції на чолі з Олександром Лавриновичем, ми рятували її від самосуду людей. Сказав, що більше цього робити не будемо.

Нове насильство провокує не Дмитро Ярош та добровольці. Упирі, які думають, що всіх надурили і можуть смоктати далі, і є найбільшими провокаторами

Єгор Соболєв