Коли Жириновський і Азаров були ще молодими й повними сил, їхні світогляди не дуже відрізнялися

0
122

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський пророкує Україні кривавий Майдан, розкол і подальше приєднання до Росії. Колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров теж вірить у кривавий державний переворот, ось тільки в приєднання до Росії не вірить, немає в Україні відповідних політичних сил, виходить, потрібно Миколу Яновича відрядити.

Добре, що подібними розмовами тепер займаються не чинні політики, російські та українські, а ті, кого вважаю «політичними муміями». Жириновський, яким колись у Росії лякали дітей, і якого вважали можливим претендентом на владу в країні, схоже, перетворився на п’яте колесо у возі. Особливо гостро це помітно на прикладі анексованого Криму, де партійним спискам ЛДПР на чолі з Жириновським відмовили в участі у виборах до місцевої «Держради», пояснивши це відсутністю необхідних документів (ввечері 24 липня стало відомо, що суд дозволив ЛДПР зареєструватися на виборах у Криму – КР).

Вигнання Жириновського з Криму, в якому його партія ніякої реальної конкуренції «Единой России» не являла, ще раз нагадало, що в Кремлі Володимира Вольфовича, який втрачає політичну вагу, сприймають усе більше як телевізійного шоумена, навіть не як лояльного політика. І, схоже, його єдине завдання тепер ‒ лякати українців.

У цьому сенсі завдання Жириновського та Азарова, в принципі, збігаються. Коли слухаєш передбачення Миколи Яновича, то якось навіть трохи соромно стає, що колись людина з таким горизонтом мислення і таким ставленням до власної країни очолювала український уряд, ухвалювала важливі рішення, аналізувала ‒ подумати тільки! ‒ ситуацію.

І цей діалог «політичних мумій» має нагадати нам, що навіть коли Жириновський і Азаров були ще молодими й повними сил, їхні світогляди не дуже відрізнялися. Просто тоді ми могли списувати подібні заяви на політичну кон’юнктуру, бажання вбудуватися в систему, заробити чималі гроші.

Але зараз, коли всі їхні основні завдання виконані, ми можемо переконатися, що вони насправді напевно думають так ‒ дійсно все своє життя проживають в очікуванні кривавих річок з обстріляними берегами. Така ось страшна казка від політиків, які йдуть.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here